Różowe słuchawki wokółuszne bezprzewodowe Fresh'n Rebel Clam ANC

Producent: Fresh 'n Rebel
 • 549,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Fresh'n Rebel Clam ANC to pierwsze słuchawki wokółuszne w ofercie tej marki. Nie zmienia to jednak faktu, że do jego projektowania wykorzystano najlepszych specjalistów tak, aby otrzymać produkt wyjątkowy. Te bezprzewodowe słuchawki wykonano z dbałością o najmniejszy detal, zarówno w kwestii wyglądu jak i dźwięku. Model z końcówką ANC wyposażono dodatkowo w tryb aktywnej redukcji szumów.

   

  Nowoczesna stylistyka

  W nowych liniach produktów mamy do wyboru nowoczesne kolory, które jeszcze lepiej wpisują się w aktualne trendy. Dzięki materiałom wysokiej klasy korzystanie ze słuchawek nawet przez dłuższy czas jest przyjemne, a ich lekka waga nie męczy w żaden sposób. Dzięki wokółusznej konstrukcji izolują nas idealnie od otaczającego świata zewnętrznego i hałasu.

   

  Długi czas pracy

  Czas pracy słuchawek wynosi ok. 35 h (30 h z ANC) co pozwala nam słuchać muzyki przez bardzo długi czas bez żadnej przerwy. Jeśli jednak nie będzie to wystarczające możesz skorzystać z dołączonego przewodu i połączyć słuchawki kablem. W słuchawkach wbudowano mikrofon oraz przyciski do sterowania.

  Oczywiście nie zapomniano o dźwięku, który generują 40 mm przetworniki schowane w nausznicach. Klasyczne brzmienie z nutką "rebelii" i basowym twistem da Ci mnóstwo energii i napędzi do działania. Model z dopiskiem ANC zyskuje również kodek Qualcomm apt-X.

   

  Aktywna redukcja szumu

  Dzięki wbudowanej technologii ANC słuchawki zapewnią Ci idealne warunki odsłuchowe, redukując zewnętrzne hałasy praktycznie do zera. Wystarczy wcisnąć przycisk, by znaleźć się bliżej muzyki.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Czas pracy: ok. 35 h bez ANC, ok. 30 h z ANC
  Czas ładowania:
  3 h
  Transmisja: Bluetooth
  Aktywna redukcja hałasu ANC: Tak
  Waga:
  260 g
  W zestawie:
  Kabel do ładowania, przewód połączeniowy z pilotem i mikrofonem, miękki pokrowiec na słuchawki

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Fresh'n Rebel