Różowe słuchawki sportowe dokanałowe Mee Audio X1

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MEE Audio
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 119,00 zł / szt.
  • Oblicz

Słuchawki dokanałowe MEE Audio X1 to połączenie niezwykłej wygody i komfortu z wysokiej jakości, dynamicznym brzmieniem o mocnej podstawie basowej. Z X1 zapomnisz o tym, że masz w uszach słuchawki, a muzyka dalej będzie motywować Cię do działania.

 

Stabilne mocowanie

X1 są zaprojektowane z myślą o aktywności fizycznej. Dzięki opatentowanemu systemowi mocowania kabla, słuchawki nigdy nie wysuwają się i nie wypadają z uszu. Dodatkowo, stabilne mocowanie X1 umożliwia lepsze wygłuszenie hałasów dochodzących z zewnątrz. Dzięki temu możesz słuchać muzyki na niższym poziomie głośności, chroniąc słuch przed nadmiernym poziomem decybeli. Żadne słuchawki nie zapewniają takiej swobody ruchu i pewności.

Dodatkowo, producent dołącza do zestawu sześć par wymiennych gumek dokanałowych o różnych rozmiarach i kształtach, a także klips do przymocowania przewodu do ubrania. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej dopasować X1 do własnych upodobań.

 

Rozmawiaj

MEE Audio X1 umożliwiają odbieranie połączeń bez wyjmowania smartfona z kieszeni. Jest to możliwe za sprawą jedno przyciskowego pilota z mikrofonem, który współpracuje z urządzeniami Android oraz iOS.

 

Trenuj w każdych warunkach

Z X1 możesz ćwiczyć nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Słuchawki posiadają normę wodoszczelności potwierdzoną certyfikatem IPX5. Oznacza to, że są odporne na pot, deszcz i zachlapania.

 

Dane techniczne:

Konstrukcja: 1-drożna
Przetworniki: Dynamiczne
Konstrukcja obudowy: Zamknięte
Impedancja: 16 Ohm
Skuteczność: 98dB
Pasmo przenoszenia: 20 - 20.000Hz
Wyjście słuchawkowe: 3.5mm mini jack
Długość przewodu: 1,2m
Typ wtyku: kątowy
Mikrofon: tak
Rozmiar przetwornika: 9mm
Wodoszczelność: IPX5 - chroni przez zachlapaniem i deszczem
W zestawie: 6 par słuchawek dokanałowych i klips do ubrania
Czułość mikrofonu: 42dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10.000Hz
Waga bez kabla: 20g