Różowe słuchawki sportowe dokanałowe Mee Audio X1

Producent: MEE Audio
 • Dostępność: Utrudniona dostępność Utrudniona dostępność
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki dokanałowe MEE Audio X1 to połączenie niezwykłej wygody i komfortu z wysokiej jakości, dynamicznym brzmieniem o mocnej podstawie basowej. Z X1 zapomnisz o tym, że masz w uszach słuchawki, a muzyka dalej będzie motywować Cię do działania.

   

  Stabilne mocowanie

  X1 są zaprojektowane z myślą o aktywności fizycznej. Dzięki opatentowanemu systemowi mocowania kabla, słuchawki nigdy nie wysuwają się i nie wypadają z uszu. Dodatkowo, stabilne mocowanie X1 umożliwia lepsze wygłuszenie hałasów dochodzących z zewnątrz. Dzięki temu możesz słuchać muzyki na niższym poziomie głośności, chroniąc słuch przed nadmiernym poziomem decybeli. Żadne słuchawki nie zapewniają takiej swobody ruchu i pewności.

  Dodatkowo, producent dołącza do zestawu sześć par wymiennych gumek dokanałowych o różnych rozmiarach i kształtach, a także klips do przymocowania przewodu do ubrania. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej dopasować X1 do własnych upodobań.

   

  Rozmawiaj

  MEE Audio X1 umożliwiają odbieranie połączeń bez wyjmowania smartfona z kieszeni. Jest to możliwe za sprawą jedno przyciskowego pilota z mikrofonem, który współpracuje z urządzeniami Android oraz iOS.

   

  Trenuj w każdych warunkach

  Z X1 możesz ćwiczyć nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Słuchawki posiadają normę wodoszczelności potwierdzoną certyfikatem IPX5. Oznacza to, że są odporne na pot, deszcz i zachlapania.

   

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: 1-drożna
  Przetworniki: Dynamiczne
  Konstrukcja obudowy: Zamknięte
  Impedancja: 16 Ohm
  Skuteczność: 98dB
  Pasmo przenoszenia: 20 - 20.000Hz
  Wyjście słuchawkowe: 3.5mm mini jack
  Długość przewodu: 1,2m
  Typ wtyku: kątowy
  Mikrofon: tak
  Rozmiar przetwornika: 9mm
  Wodoszczelność: IPX5 - chroni przez zachlapaniem i deszczem
  W zestawie: 6 par słuchawek dokanałowych i klips do ubrania
  Czułość mikrofonu: 42dB
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10.000Hz
  Waga bez kabla: 20g