Różowe całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne Baseus W04 Pro TWS

Producent: Baseus
 • 169,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Baseus W04 Pro TWS to wyjątkowe słuchawki bezprzewodowe, które poza całkowitym brakiem przewodów dysponują etui ładującym, które możesz ładować również całkowicie bezprzewodowo. Służy temu funkcja ładowania w standardzie QI.

  Bezprzewodowe ładowanie

  Powyższa technologia pozwala na wygodne ładowanie całego etui bez potrzeby podłączania przewodów. Popularny standard ładowania ułatwia zbudowanie prostego systemu, który znacznie zaoszczędzi nasz czas. Gdy nie korzystasz ze słuchawek po prostu połóż je na ładowarce.

  Nowe technologie

  Słuchawki W04 Pro TWS od Baseus oferują również najnowszy standard Bluetooth w wersji 5.0, który poprawia jakość transmisji oraz czas pracy na baterii. Mogą one pracować nieprzerwanie przez 3 godziny. Po rozładowaniu możemy doładować je w etui o kolejne 12 godzin, co daje nam łącznie 15 godzin pracy.

  Słuchawki douszne Baseus oferują wyjątkowy komfort użytkowania. Dzięki opływowemu kształtowi trzymają się pewnie w uchu oferując przy tym odrobinę kontaktu ze światem zewnętrznym. Warto wziąć je również pod uwagę jeśli nie możesz lub nie lubisz korzystać ze słuchawek dokanałowych.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Douszne
  Czas działania:
  3 h (możliwość doładowania w etui o kolejne 12 h)
  Bluetooth: 5.0
  Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 22,000 Hz
  Czas ładowania:
  ok. 1,5 h przewodem, ok. 3 godzin bezprzewodowo
  Waga: 3,5 g (pojedyncza słuchawka)

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Baseus