Stylowe słuchawki dokanałowe bezprzewodowe RHA MA750 Wireless

Producent: RHA
 • 529,00 zł / szt. 599,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • RHA MA750 Wireless to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe o eleganckim designie oraz wodoodporności klasy IPX4. Oznacza to całkowitą ochronę przed potem i rozbryzgami wody. Dlatego można korzystać z nich zarówno w domu, jak i na otwartej przestrzeni przy dużej wilgotności powietrza lub niewielkiej mżawce. Zostały wykonane z wytrzymałych, lekkich materiałów, a ich waga wynosi zaledwie 41 gramów, dzięki czemu nawet wielogodzinne noszenie nie będzie wiązać się z uczuciem zmęczenia.

   

  Dźwięk wysokiej klasy

  Słuchawki dokanałowe RHA MA750 Wireless posiadają wbudowany transmiter Bluetooth, a także moduł NFC. Można dzięki temu sparować je z urządzeniami w odległości do 10 metrów. Za czystą transmisję dźwięków odpowiada obsługa kodeka aptX. W słuchawkach zastosowano przetworniki dynamiczne, dające pasmo przenoszenia od 16 Hz do 22 kHz, co umożliwia stworzenie szerokiej sceny i bardzo dobrą słyszalność wszystkich tonów. Dlatego słuchawki RHA MA750 Wireless powinny sprawdzić się przy każdym gatunku muzyki.

   

  Długi czas pracy i wiele możliwości

  RHA MA750 Wireless to model zasilany przez wbudowany akumulator, umożliwiający ich działanie nawet przez 12 godzin. Wskaźnik LED informuje o niskim stanie naładowania, dlatego nigdy nie zaskoczy Cię brak zasilania. Jeżeli słuchawki nie są używane przez pięć minut, automatycznie zostają wyłączone, co pozwala na oszczędność energii. W zestawie ze słuchawkami RHA MA750 Wireless znajduje się po dwie pary silikonów w rozmiarze S, M i L, bi-flangi w rozmiarze S i M, aby każdy mógł dostosować wielkość do średnicy swojego kanału usznego.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Czas działania:
  do 12 h
  Zasięg:
  do 10 m
  Pasmo przenoszenia:
  16 - 22000 Hz
  Kodeki:
  AAC, aptX, mp3, SBC
  Waga:
  41 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 36 miesięcy
  Dostawca: Audiomagic.pl, polski autoryzowany dystrybutor marki RHA