Przewód do subwoofera 1x RCA - 1x RCA QED Performance Subwoofer [6m]

Producent: QED
 • 449,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące

✅ Geometria symetrycznie skręconych par

✅ Styki pokryte 24-karatowym złotem

✅ Miedź beztlenowa o czystości do 99,999 %

 • Dodaj recenzję:
 • QED Performance to referencyjny przewód subwooferowy marki QED, zakończony dwoma pozłacanymi wtykami RCA. Dzięki zastosowaniu dwóch żył z  beztlenowej miedzi zapewnia precyzyjną transmisję dźwięku pomiędzy Twoim amplitunerem a głośnikiem niskotonowym. Ten przewód do subwoofera to doskonały  wybór jeśli zależy Ci na precyzyjnym przenoszeniu basów.

  Wewnętrz przewodu subwooferowego QED Performance dźwięk przenoszony jest dzięki dwóm żyłom wykonanym z najczystszej miedzi beztlenowej. Najwyższa jakość materiału ma tu wielkie znaczenie, wpływając zarówno na szybkość transmisji, jak i na precyzję z jaką przenoszone są najniższe częstotliwości.

  Ten wysokiej klasy przewód subwooferowy posiada najlepsze, pozłacane 24 karatowym złotem dwa wtyki RCA, dzięki którym bas będzie przenoszony szybko i bez zniekształceń.

  W dobrym przewodzie oprócz szybkiej transmisji dźwięku najważniejsza jest jego odporność na zakłócenia. Gdy przewód jest słabo izolowany, podczas słuchania muzyki pojawiają się szumy i przydźwięki. Źródłami zakłóceń są zmiany pola elektromagnetycznego, które mogą pochodzić od wielu sprzętów domowego użytku. Dobre ekranowanie sygnału jest szczególnie ważne w przypadku długich przewodów subwooferowych.

  Aby zachować pełną izolację od zakłóceń i transparentność sygnału, QED zastosował specjalną technologię ekranowania, która działa podobnie jak w przypadku złączy zbalansowanych. Takie quasi - symetryzowanie sygnału w obu żyłach sprawia, że zakłócenia nie przedostają się do dźwięku.

  Przewody subwooferowe z nagradzanej serii Performance to doskonałe połączenie wieloletniego doświadczenia w produkcji,  najlepszych materiałów i przystępnej ceny. Aby uzyskać mocny i precyzyjny bas już nie musisz kupować drogich „audiofilskich” przewodów, QED Performance wiernie przeniesie sygnał z Twojego amplitunera prosto do głośnika niskotonowego zapewniając sprężyste i mocne brzmienie basu. Bez szumów, trzasków i zniekształceń sygnału, nawet na odległość 10 metrów.

  Jeśli jesteś zmęczony wiecznie psującymi się przewodami subwooferowymi zainwestuj w QED Performance i ciesz się doskonałym dźwiękiem odpornym na zniekształcenia.

  Dane techniczne:

  Długość kabla (m): 6
  Złącza: 1x RCA (chinch) - 1x RCA (chinch)
  Rodzaj: standardowy (RCA - RCA)
  Model: Performance Subwoofer