Przetwornik DAC TEAC UD-301-X [kolor srebrny]

Producent: TEAC
 • 1 999,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • TEAC UD-301-X to przetwornik DAC oparty o wysokiej klasy przetwornik BurrBrown w kompaktowym formacie.

  Wysoka jakość dźwięku

  Za przetwarzanie sygnału w przetworniku TEAC UD-301-X odpowiada wysokiej klasy przetwornik BurrBrown PCM1795. Dla każdego z kanałów dedykowany jest jeden taki układ. Dzięki temu każdy z kanałów jest przetwarzany niezależnie. Pozwala to zredukować zakłócenia i niepożądane efekty, a jednocześnie znacznie zwiększyć jakość przetwarzanego sygnału.

  Układ ten oferuje również natywne przetwarzanie formatu DSD128 i PCM192/32. Aby skorzystać z tych formatów na komputerze nie jest potrzebne dodatkowe oprogramowanie.

  Cały układ przetwarzania sygnału to dwie niezależne, monofoniczne konstrukcje. Wpływa to na redukcję szumów, a także usunięcie wszelkich interferencji pomiędzy kanałami. Zasilanie układów spoczywa na toroidalnym, wydajnym zasilaczu.

  Mnogość połączeń

  TEAC UD-301-X poza połączeniem USB, o którym już wspomnieliśmy posiada także komplet cyfrowych wejść - optyczne oraz koaksjalne. W sekcji wyjściowej z kolei do dyspozycji mamy klasyczne RCA, a także zbalansowane wyjścia XLR.

  Całość zamknięto w zgrabnej obudowie, które zmieści się dosłownie wszędzie. Będzie świetnie pasować zarówno do Twojego komputera jak i zestawu hi-fi.

  Dane techniczne:

  Przetwornik: BurrBrown PCM1795
  Częstotliwość próbkowania: 176,4, 192, 32, 44,1, 48, 88,2, 96
  Głębia bitowa dźwięku: 16, 24, 32
  Komunikacja: brak
  Złącza: cyfrowe złącze koaksjalne, cyfrowe złącze optyczne, wyjście słuchawkowe, złącze RCA, złącze USB typ B, złącze XLR
  Załączone wyposażenie: przewód zasilający
  Szerokość produktu (cm): 21,5
  Wysokość produktu (cm): 6,1
  Głębokość produktu (cm): 23,8
  Waga produktu (g): 2000
  Model: UD-301-X