Przetwornik DAC Cambridge Audio DacMagic 100 [kolor srebrny]

Producent: Cambridge Audio
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Dzięki 24 bitowemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu Wolfsona 24-bit DAC, nie wymagającego specjalnego sterownika wejściu USB w standardzie 1.0 oraz wejściach cyfrowych Coax i ToslinkCambridge Audio DacMagic 100 potrafi przyjąć sygnał z Twojego komputera, iPoda, telewizora i innych urządzeń cyfrowych, za każdym razem oferując czystą i detaliczną prezentację dostarczającą Ci niezapomnianych wrażeń.

  Przetworniki cyfrowo-analogowe stosowane w typowych urządzeniach cyfrowych nie zachwycają jakością i nie są w stanie pokazać prawdziwej jakości sygnału dostarczanego przez podłączone źródła. DacMagic 100 otrzymuje od podłączonego urządzenia sygnał cyfrowy z pominięciem wbudowanej w nie karty dźwiękowej czy DACa. Taki sygnał jest następnie przetwarzany z wykorzystaniem opracowanych przez nas rozwiązań, podnosząc jakość dźwięku i redukując poziom zniekształceń. W ten sposób z każdego źródła uzyskasz bardziej detaliczny, żywy, nasycony dźwięk o większej skali.

  Uniwersalne rozwiązanie

  DacMagic 100 to urządzenie uniwersalne, akceptująca niemal każdy format cyfrowego pliku, z 24 bitowymi plikami studyjnej jakości i bezstratnymi plikami przechowywanymi na Twoim komputerze włącznie. Dzięki trzem wejściom cyfrowym i możliwości jednoczesnego podłączenia nawet czterech urządzeń, DacMagic 100 stanie się prawdziwym centrum podnoszenia jakości cyfrowej muzyki. Podłączenie urządzenia do systemu jest całkowicie intuicyjne. Wystarczy więc kilka minut byś mógł cieszyć się wyższą jakością brzmienia.

  Wysoka jakość dźwięku

  Podobnie jak wszystkie inne nasze produkty DacMagic 100 został opracowany od podstaw przez nasz zespół projektowy pracujący w centrali firmy w Londynie. Nasz zespół inżynierów dopracował nawet najdrobniejsze detale jego konstrukcji pamiętając, że to klasa brzmienia jest dla nas najważniejsza. Dlatego właśnie DacMagic 100 został wyposażony w najnowszy przetwornik cyfrowo-analogowy pochodzący od lidera rynku DACów, firmy Wolfson.

  Dane techniczne:

  Przetwornik: Wolfson WM8742 24-bitowy DAC
  Częstotliwość próbkowania: 192, 32, 44,1, 48, 88,2, 96
  Głębia bitowa dźwięku: 16, 24
  Komunikacja: brak
  Złącza: cyfrowe złącze koaksjalne, cyfrowe złącze optyczne, złącze RCA, złącze USB typ B
  Szerokość produktu (cm): 10,6
  Wysokość produktu (cm): 4,6
  Głębokość produktu (cm): 13
  Waga produktu (g): 500
  Model: DacMagic 100