Przenośny odtwarzacz plików audio hi res DAP Activo CT10 by Astell&Kern

Producent: Astell&Kern
 • 899,00 zł / szt. 1 099,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Activo by Astell&Kern to nowa koncepcja przenośnego odtwarzacza plików audio, który pozwoli Ci odtwarzać muzykę w nowy, świeży sposób. Urządzenie powstało z myślą o odtwarzaniu wszelkich dostępnych formatów plików audio hi res dostępnych na rynku. Od podstawowych plików MP3 kończąc na wysokowydajnym MQA.

  Zaawansowany procesor

  W urządzeniu wykorzystano procesor Teraton, który jest kompleksowym rozwiązaniem zapewniającym obróbkę sygnału i przetwarzanie plików na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki temu w tak małym urządzeniu DAP zamknięto niesamowite możliwości oraz wyjątkową klasę dźwięku.

  Do odtwarzacza możesz podłączyć klasyczne słuchawki przewodowe, a także rozwiązania pozbawione przewodów w postaci słuchawek Bluetooth. O wysoką jakość przesyłu zadba kodek apt-X HD od firmy Qualcomm.

  Nowoczesna forma

  Urządzenie posiada nowoczesną, ale jednocześnie prostą formę zbudowaną z wykorzystaniem solidnych materiałów. Dodatkowo przyciski na obudowie urządzenia ułatwiają sterowanie częścią funkcji. Interfejs urządzenia został zaprojektowany wyjątkowo optymalnie, dzięki czemu sterowanie urządzeniem jest wyjątkowo czytelne i proste.

  Połączenie wi-fi umożliwia poza aktualizacją oprogramowania tego przenośnego odtwarzacza, umożliwia odczyt plików w trybie DLNA oraz korzystanie z serwisu Tidal. W urządzeniu wbudowane 16GB pamięci, które można rozszerzyć za pomocą karty microSD o kolejne 400GB.

  Urządzenie posiada również pełny equalizer, który możesz ustawić według własnych upodobań lub zastosować gotowe presety. Gniazdo USB pozwala poza przesyłaniem plików, na wykorzystanie urządzenia jako zewnętrzny DAC.

   

  Parametry techniczne:

  Wyświetlacz: 3,3" ekran (480 x 854)
  Odtwarzanie plików:
  WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF, MQA
  Próbkowanie:

  FLAC, WAV, ALAC, AIFF:  8kHz ~ 192kHz (8/16/24bits per Sample) DSD: DSD64/128/256, Stereo (DSD to PCM)

  Moc:
  8Ω:22mW+22mW / 16Ω:36mW+36mW
  Procesor: Quad Core
  DAC:
  Cirrus Logic CS4398
  Dekodowanie DAC:
  Support up to 24bit / 192kHz Bit to Bit Decoding
  Wyjścia:
  Phones (3.5mm)
  Wifi:
  Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4GHz)
  Pamięć: 16 GB [NAND] + karta pamięci microSD (maks. 400GB)
  Wymiary: 65.2 mm [W] x 93.2 mm [H] x 15.5 mm [D]
  Waga:
  112 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Astell&Kern