Polk Audio Swimmer Jr / szary / głośnik bezprzewodowy wodoodporny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Polk Audio
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 179,00 zł / szt.
  • Oblicz

Horn | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

Polk BOOM zaczerpnął wszystko co kochasz z dużego głośnika Swimmer Duo i zamknął w mniejszej obudowie. Głośnik bezprzewodowy Swimmer Jr jest mniejszy i bardziej przyjazny cenowo, ale nadal zapewnia dźwięk w wysokiej jakości zachowują wszystkie cechy swojego większego brata. Jest nadal wodoodporny, pyłoodporny i wytrzymały zapewniając przy tym dużo większą mobilność. Nie posiada on jednak dodatkowej przyssawki i ma swój ogon zamontowany na stałe.

 

Nowy poziom wrażeń z Polk BOOM

Ciesząc się muzyką w dowolnym miejscu potrzebujesz produktu, który jest gotowy na wszystko. A Polk BOOM ma to wpisane w genach. Z południowo-kalifornijskimi korzeniami, które są osadzone głęboko w przygodzie, Polk BOOM przesuwa granice możliwości, aby zapewnić doskonały dźwięk, gdy jesteś w drodze i masz połączenie Bluetooth.

 

Stworzony, by zainspirować

Zbudowano go z myślą o poszukiwaczach przygód tak, aby zniósł wszelkie przeciwności natury, z myślą o wytrzymałości na dłuższą metę. Wyjątkowe funkcje, które posiada Polk BOOM wprowadzają Twoje doświadczanie dźwięku na nowy poziom. Niech Cię to zainspiruje do pójścia na całość i ciągle naprzód w drodze do celu - z ulubioną muzyką - bez względu na przeciwności.

 

Zabierz go ze sobą wszędzie

Przygotuj się na wspólną podróż. Bądź kreatywny, ciesz się muzyką podaną w zabawny sposób z nowego mobilnego towarzysza i z jakości bez kompromisów jaką oferuje. I nie bierz jeńców, gdy jesteście razem, idź na całość. Polk BOOM będzie z Tobą na każdym kroku – odkryj nowe pokłady dźwięku wszędzie, gdzie przyjdzie Ci ochota na posłuchanie ulubionej muzyki.

 

Dane techniczne:

Głośniki: 1 x 1" (25,4mm)
Czas działania: do 8 godzin (w zależności od poziomu głośności)
Połączenie: Bluetooth
Wejścia: 1 x 3,5mm, 1 x micro USB do ładowania
Wodoorponość: głębokość do 90cm, 30 min.
Wymiary: 63 x 63 x 226 (mm)
W zestawie: głośnik, stałe mocowanie elastyczne, kabel USB

 

Zobacz film: