Polk Audio Swimmer Duo / niebieski / głośnik bezprzewodowy wodoodporny

Producent: Polk Audio
 • 249,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz

Horn | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

 • Dodaj recenzję:
 • Polk BOOM Swimmer Duo wkracza w nowy etap ewolucji, pozwalając Ci cieszyć się na doskonałym dźwiękiem i niesamowitą mobilnością, niezależnie od tego, gdzie poprowadzi Cię przygoda. Pozostając przy oryginalnym wyglądzie poprzednika i jego funkcjach związanych z wytrzymałością, niewiele mogło się zmienić na zewnątrz - ale to, co jest w środku, tworzy nową historię. The Swimmer Duo pozwala teraz na połączenie dwóch urządzeń w parę stereo, która zapewnia pełniejszy dźwięk i jego lepszą jakość z wykorzystaniem połączenia Bluetooth. Dodaj parę Swimmer Duo do swojego arsenału, połącz je ze sobą i posłuchaj każdego z nich jako lewego i prawego kanału. Nowy wbudowany mikrofon jest używany do funkcji zestawu głośnomówiącego, możesz wiec odbierać połączenia telefoniczne i rozmawiać bez użycia rąk. Dodatkowo, jego niesamowity, elastyczny ogon jest teraz o 1 cal (2,54 cm) dłuższy, co daje ci nieskończone możliwości zapętlenia, skręcenia, chwycenia i ustawienia, jakkolwiek uważasz za stosowne. Dodatkowo jest wyposażony w przyssawkę, dzięki czemu głośnik można przyczepić do niemal każdej gładkiej powierzchni, co zapewnia zaskakująco lepszą reakcję basów i jeszcze więcej opcji montażu.

   

  Nowy poziom wrażeń z Polk BOOM

  Ciesząc się muzyką w dowolnym miejscu potrzebujesz produktu, który jest gotowy na wszystko. A Polk BOOM ma to wpisane w genach. Z południowo-kalifornijskimi korzeniami, które są osadzone głęboko w przygodzie, Polk BOOM przesuwa granice możliwości, aby zapewnić doskonały dźwięk, gdy jesteś w drodze i masz połączenie Bluetooth.

   

  Stworzony, by zainspirować

  Zbudowano go z myślą o poszukiwaczach przygód tak, aby zniósł wszelkie przeciwności natury, z myślą o wytrzymałości na dłuższą metę. Wyjątkowe funkcje, które posiada Polk BOOM wprowadzają Twoje doświadczanie dźwięku na nowy poziom. Niech Cię to zainspiruje do pójścia na całość i ciągle naprzód w drodze do celu - z ulubioną muzyką - bez względu na przeciwności.

   

  Zabierz swoją muzykę wszędzie

  Przygotuj się na wspólną podróż. Bądź kreatywny, ciesz się muzyką podaną w zabawny sposób z nowego mobilnego towarzysza i z jakości bez kompromisów jaką oferuje. I nie bierz jeńców, gdy jesteście razem, idź na całość. Polk BOOM będzie z Tobą na każdym kroku – odkryj nowe pokłady dźwięku wszędzie, gdzie przyjdzie Ci ochota na posłuchanie ulubionej muzyki.

   

  Dane techniczne:

  Głośniki: 1 x 1" (25,4mm)
  Czas działania: do 8 godzin (w zależności od poziomu głośności)
  Połączenie: Bluetooth
  Wejścia: 1 x 3,5mm, 1 x micro USB do ładowania
  Wodoorponość: głębokość do 90cm, 30 min.
  Wymiary: 67 x 67 x 247 (mm)
  W zestawie: głośnik, mocowanie elastyczne, przyssawka, kabel USB

   

  Zobacz film: