Polk Audio Boom Bit / czarny / głośnik bezprzewodowy wodoodporny

Producent: Polk Audio
 • 149,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz

Horn | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

 • Dodaj recenzję:
 • Polk BOOM Bit jest pierwszym głośnikiem bluetooth, który możesz przyczepić w dowolnym miejscu swojego ubrania. Klips ze sprężyną pozwala na dowolne przyczepienie głośnika do fragmentu odzieży, plecaka czy też jakiegokolwiek innego miejsca. Dzięki temu możesz również za jego pomocą rozmawiać przez telefon w bardzo wygodny sposób, wykonując dowolne zajęcie. Dodatkowo standard IPX7 zapewni Ci możliwość słuchania muzyki czy rozmawiania w dowolnych warunkach pogodowych - nie straszny mu deszcz czy nawet śnieg. Ładowanie głośnika odbywa się za pomocą klasyczne złącza USB - możesz więc naładować go w komputerze, powerbanku lub innym urządzeniu bez dodatkowych kabli.

   

  Nowy poziom wrażeń z Polk BOOM

  Ciesząc się muzyką w dowolnym miejscu potrzebujesz produktu, który jest gotowy na wszystko. A Polk BOOM ma to wpisane w genach. Z południowo-kalifornijskimi korzeniami, które są osadzone głęboko w przygodzie, Polk BOOM przesuwa granice możliwości, aby zapewnić doskonały dźwięk, gdy jesteś w drodze i masz połączenie Bluetooth.

   

  Stworzony, by zainspirować

  Zbudowano go z myślą o poszukiwaczach przygód tak, aby zniósł wszelkie przeciwności natury, z myślą o wytrzymałości na dłuższą metę. Wyjątkowe funkcje, które posiada Polk BOOM wprowadzają Twoje doświadczanie dźwięku na nowy poziom. Niech Cię to zainspiruje do pójścia na całość i ciągle naprzód w drodze do celu - z ulubioną muzyką - bez względu na przeciwności.

   

  Zabierz go ze sobą wszędzie

  Przygotuj się na wspólną podróż. Bądź kreatywny, ciesz się muzyką podaną w zabawny sposób z nowego mobilnego towarzysza i z jakości bez kompromisów jaką oferuje. I nie bierz jeńców, gdy jesteście razem, idź na całość. Polk BOOM będzie z Tobą na każdym kroku – odkryj nowe pokłady dźwięku wszędzie, gdzie przyjdzie Ci ochota na posłuchanie ulubionej muzyki.

   

  Dane techniczne:

  Głośniki: 1 x 1" (25,4mm)
  Czas działania: do 3 godzin (w zależności od poziomu głośności)
  Połączenie: Bluetooth 4.1
  Wodoorponość: głębokość do 90cm, 30 min.
  Wymiary: 75 x 35 x 20 (mm)
  W zestawie: głośnik

   

  Zobacz film: