Plecak Divoom Pixoo Backpack

Producent: Divoom
 • 549,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Nasz plecak Divoom Pixoo Backpack wykorzystuje złoty rozmiar 16 × 16, dzięki czemu możesz łatwo tworzyć swoje dzieła i znajdować inspirację!

  Rozmiar grafiki w pikselach to zwykle mnożnik 8, na przykład: 8 × 8, 16×16, 32×32, itd. Stąd termin „pikselowa sztuka 8bit”. Chociaż istnieją inne rozmiary pikseli, trudno byłoby znaleźć lub stworzyć kompozycję w niekonwencjonalnym rozmiarze.

  Łatwy proces tworzenia

  Istnieje wiele sposobów, aby tworzyć kompozycje na naszym plecaku.

  Co najlepsze, będziemy nadal rozwijać i wzmacniać naszą aplikację dzięki informacjom zwrotnym od naszej społeczności online, aby była jeszcze bardziej funkcjonalna i oferowała nowe możliwości.

  Galeria i społeczność

  Znalezienie grafiki dla Twojego plecaka jest łatwe. Dzięki milionom użytkowników i niezliczonym projektom online Twój plecak Divoom może wyświetlać dowolne dzieło, to takie proste!

  Poznaj swój plecak Divoom Pixoo

  Plecak Pixoo został wyposażony w szereg funkcjonalnych schowków i przegródek, aby swobodnie można było pomieścić w nim wszelkie niezbędne przedmioty, które zabierasz ze sobą w drogę.

  Odporny na działanie wody i wstrząsy

  Divoom Pixoo jest również bardzo wytrzymałym plecakiem. Znajdzie więc zastosowanie nawet w wymagających warunkach, ponieważ jest odporny na działanie wody (certyfikat szczelności IP 23) oraz wstrząsy, czy upadki.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: plecak, sportowy, szkolny
  Typ: jednokomorowy
  Materiał dominujący: tworzywo sztuczne
  Płeć: produkt uniseks
  Wzór dominujący: bez wzoru
  Cechy dodatkowe: kieszeń na laptopa lub tablet, kieszeń na napoje, miejsce na telefon, na zamek, wodoodporna, wyjście na słuchawki, z kieszonkami, z miejscem na laptopa
  Liczba komór: 1
  Kolor: wielokolorowy
  Zapięcie: zamek
  Szerokość produktu (cm): 27
  Wysokość produktu (cm): 38,5
  Głębokość produktu (cm): 15
  Model: Pixoo Backpack