Pioneer HDJ-X10 / czarne / słuchawki wokółuszne dla dj'ów

Producent: Pioneer
 • 1 249,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • W 2017 roku firma Pioneer DJ stworzyła nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, oferujących zupełnie nowe doznania podczas miksowania. Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki podczas miksowania, możesz komfortowo używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzono w odpowiedzi na opinie profesjonalnych DJów. Słuchawki Pioneer z serii HDJ są na tyle wytrzymałe, że pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G.


  Nowy, flagowy model HDJ-X10 został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych DJach, grających w klubach i na festiwalach. Stworzono je mając na uwadze częste podróże, jak również wygodę przy długotrwałym użytkowaniu. Jednocześnie, pozwalają usłyszeć częstotliwości, które nie są poddane reprodukcji w innych słuchawkach DJskich, dzięki czemu jeszcze głębiej poczujesz swoją muzykę.


  Dzięki ich przetwornikom HD, słuchawki HDJ-X10 są pierwszymi na świecie, które produkują wysokiej rozdzielczości dźwięk od 5 Hz do 40 kHz. Gdy podłączysz je do naszego flagowego zestawu TOUR1 lub NXS2, możesz doświadczyć rozdzielczości do 96 kHz/24-bit z wyjątkową czystością brzmienia. Jako pierwsze na rynku DJskim, zostały także wyposażone w pady nauszne oraz pałąk pokryte wodoodporną nano-powłoką. Oznacza to, że przez długi czas będą wyglądać świeżo i nienagannie służyć.


  Słuchawki HDJ-X10zostały wyposażone w nowe, 50-mm przetworniki HD, dzięki którym są pierwszymi słuchawkami DJskimi pozwalającymi na reprodukcję wysokiej rozdzielczości dźwięku od 5 Hz do 40 kHz. Bogaty bas i czyste brzmienie średnich i niskich tonów pozwalają na precyzyjne monitorowanie i głębsze odczuwanie muzyki.


  Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje doskonałą separację lewego i prawego kanału, poprawiając jakość dźwięku. Dodatkowo, model HDJ-X10 wyposażono w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora bassreflex w górnej części obudowy gwarantuje głęboki bas. Ruchome części zostały w modelu XDJ-X10 wykonane z wytrzymałego metalu aby zapewnić wieloletnie użytkowanie.


  Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo znacznie dłużej. Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne oraz pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest odporna na zachlapania, dzięki czemu możesz ją swobodnie czyścić po użyciu.


  Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły popularne, profesjonalne funkcje, takie jak elastyczne części zapewniające wygodne monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia. Obudowa modelu HDJ-X10 posiada mechanizm auto-powrotu, przez co słuchawki wracają samoczynnie do neutralnej pozycji.


  Gdy podróżujesz możesz być pewien, że Twoje słuchawki HDJ-X10 są bezpieczne, dzięki dołączonemu etui transportowemu. Etui posiada także wewnętrzne kieszenie na akcesoria, takie jak pamięć USB czy karta SD. To także odróżnia najwyższy model od pozostaych - słuchawki HDJ-X7 oraz HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową.


  HDJ-X10 i HDJ-X7 dostarczane są wraz z dwoma, odłączanymi przewodami: 1.2 m przewód rozciągany (do 3 metrów) oraz 1.6-metrowy przewód prosty. HDJ-X5 posiada w zestawie 1.2m przewód rozciągany do 1.8m.


  Dane techniczne:

   

  • Zamknięte słuchawki dynamiczne
  • Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 40,000 Hz
  • Impedancja: 32 Ω
  • Skuteczność: 106 dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 3,500 mW
  • Przetwornik: φ 50 mm
  • Przewód: 1.2 m spiralny (rozciągany do 3.0 m) oraz 1.6 m przewód prosty
  • Waga: 328 g (bez przewodu)
  • Akcesoria