Pianki INAIRS AIR 1 [rozmiar L - 5 par]

Producent: INAIRS
 • 59,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Dodaj recenzję:
 • INAIRS to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji innowacyjnych piankowych nakładek dla słuchawek dokanałowych o nazwie AIR. Jej pierwsze rozwiązanie na rynek trafiło w 2015 roku i w ciągu kilku miesięcy zdobyło spore uznanie. Pianki INAIRS są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych nakładek tego typu na rynku.

  Materiał zapewniający dłuższą żywotność

  Sekretem tipsów INAIRS AIR jest opracowany przez firmę materiał, który zużywać ma się o wiele wolniej niż w konkurencyjnych rozwiązaniach. Pianki niemieckiej marki mają zachowywać pełnię właściwości nawet do czterech tygodni użytkowania, a przy tym są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

  Najlepsza jakość dźwięku i świetna izolacja

  INAIRS AIR to unikatowe pianki, które nie tylko zapobiegają wychodzeniu dźwięku na zewnątrz, ale i pozwalają cieszyć się jego najwyższą jakością. W przeciwieństwie do innych rozwiązań nie modyfikują wyraźnie brzmienia, więc nie trzeba obawiać się "zgaszonych" wyższych tonów czy nieczytelnego środka.

  INAIRS AIR zapewniają wysoki komfort

  Pianki AIR mają przyjemną dla skóry powierzchnię, a materiał, z którego zostały wykonane, łatwo dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego pod wpływem ciepła. Nakładki INAIRS stabilnie spoczywają w uchu, dzięki czemu sprawdzą się świetnie podczas aktywności fizycznej.

  Sposób aplikacji INAIRS AIR jest bardzo prosty - pianki należy lekko ścisnąć i delikatnie wsunąć do ucha, a następnie przytrzymać w tej pozycji przez kilka sekund aż materiał dopasuje się do kształtu kanału.

  Pianki INAIRS AIR 1 przygotowano dla słuchawek o tulejce w rozmiarze od 4,4 do 5,4 mm.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: pianki
  Rozmiar obsługiwanej tulejki (mm): 4,4-5,4
  Rozmiar: L
  Nazwa modelu: AIR 1