Pianki Comply TrueGrip Pro [rozmiar M - 3 pary]

Producent: Comply
 • Dostępność: Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
 • Dodaj recenzję:
 • Pianki TrueGrip Pro zaprojektowano tak, aby zapewniały idealną stabilność całkowicie bezprzewodowych słuchawek w uchu. Produkowane w USA z zastrzeżonych prawnie materiałów pianki Comply™ stanowią doskonałe uzupełnienie słuchawek dokanałowych.

  Wyjątkowa stabilność

  Pianka pamiętająca kształt rozprężając się idealnie wypełnia kanał słuchowy, dopasowując się do jego unikalnego kształtu. Dzięki temu słuchawki z założonymi piankami pewnie trzymają się w uszach, również w przypadku ich pocenia się. Wewnętrzne tulejki pianek Comply™ kierują dźwięki wprost do uszu, a uszczelnienie kanałów słuchowych daje wrażenie pełniejszych basów. W efekcie słuchawki grają dokładnie tak, jak zamierzył ich producent - z pełną gamą wysokich i niskich tonów. 

  Solidne wykonanie

  Nakładki piankowe są około dziesięciokrotnie grubsze od silikonowych. To dodatkowe wypełnienie wraz z uszczelnieniem kanałów słuchowych znacznie zwiększa izolację od dźwięków płynących z zewnątrz. Pod wpływem ciepła pianki Comply™ stają się trzydzieści razy bardziej miękkie, niż nakładki silikonowe. Zmniejsza to podrażnienia i zmęczenie uszu przy długotrwałym używaniu słuchawek.

  Dane techniczne: