Pianki Comply Sport Pro SmartCore [rozmiar M - 3 pary]

Producent: Comply
 • 89,90 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Dodaj recenzję:
 • Pianki Comply do słuchawek dokanałowych lepiej niż nakładki silikonowe dopasowują się do ucha, dają większy komfort, lepszą izolację akustyczną, pełniejszy dźwięk i głębsze basy.

  Wyjątkowa stabilność

  Pianka pamiętająca kształt rozprężając się idealnie wypełnia kanał słuchowy, dopasowując się do jego unikalnego kształtu. Dzięki temu słuchawki z założonymi piankami pewnie trzymają się w uszach, również w przypadku ich pocenia się. Wewnętrzne tulejki pianek Comply™ kierują dźwięki wprost do uszu, a uszczelnienie kanałów słuchowych daje wrażenie pełniejszych basów. W efekcie słuchawki grają dokładnie tak, jak zamierzył ich producent - z pełną gamą wysokich i niskich tonów. 

  Solidne wykonanie

  Nakładki piankowe są około dziesięciokrotnie grubsze od silikonowych. To dodatkowe wypełnienie wraz z uszczelnieniem kanałów słuchowych znacznie zwiększa izolację od dźwięków płynących z zewnątrz. Pod wpływem ciepła pianki Comply™ stają się trzydzieści razy bardziej miękkie, niż nakładki silikonowe. Zmniejsza to podrażnienia i zmęczenie uszu przy długotrwałym używaniu słuchawek.

  Dane techniczne:

  Rozmiar: M
  Typ: Sport Pro SmartCore
  Filtry: SweatGuard
  W zestawie: 3 pary
  Kompatybilność: Słuchawki dokanałowe z tulejką o średnicy 4.85mm - 6.25mm