Pianki Comply Isolation T-100 [rozmiar M - 3 pary]

Producent: Comply
 • 69,90 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Dodaj recenzję:
 • Pianki Comply™ oferują wspaniałą izolację akustyczną dla słuchawek dokanałowych. Kształt pianek dostosowany został do konstrukcji słuchawek i przenoszonych częstotliwości.

  Różne rozmiary tulejek dopasujesz do większości słuchawek. Zastosowane materiały mają optymalny współczynnik tarcia w miejscu mocowania do słuchawek i elastyczność zwiększającą komfort.

  Komfort użytkowania

  Wyjątkowo miękka pianka poliuretanowa umożliwiająca długie i wygodne noszenie. Dostosowuje się do kształtu kanału usznego by zapewnić szczelność akustyczną i pewnie utrzymywać słuchawkę  w uchu (Średni współczynnik kompresji 1,5 psi przy temperaturze 36.6° C i 50% wilgotności względnej).

  Gładka powierzchnia i stożkowaty kształt pozwala na łatwe wkładanie słuchawek i zapewnia ich stabilność w kanale usznym.

  Nie wpływają na dźwięk

  Liczne testy słuchawek z piankami Comply™ wykazały brak zauważalnych zmian odpowiedzi częstotliwościowej w porównaniu ze zwykłymi nakładkami silikonowymi (testy wykonano dla częstotliwości w zakresie 200 Hz - 8000 Hz).

  Uwaga: przed zakupem prosimy o sprawdzenie kompatybilności wkładek na stronie http://www.complyfoam.com/ - zielona ikonka z napisem Earphone Finder.

  Dane techniczne: