Odtwarzacz przenośny HiBy Music R3 Pro Saber [kolor czerwony]

Producent: HiBy Music
 • 1 049,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • HiBy R3 Pro Saber to alternatywna wersja bardzo popularnego modelu R3 Pro, która bazuje na podwójnym układzie DAC ES9218P z linii SABRE firmy ESS Technology (standardowy R3 Pro oparty jest na podwójnym Cirrus Logic CS43131). Ma ona jeszcze lepiej radzić sobie z reprodukcją szybszych i bardziej agresywnych gatunków muzycznych (jak metal czy electro), a do tego ma jeszcze wyższą moc na wyjściu.

  R3 Pro Saber wyróżnia się wciąż niewielką obudową, która - jak w przypadku poprzednika - ma jedynie 82 x 61 x 13 mm, oraz szeregiem zaawansowanych funkcji, jak Bluetooth 5.0 z kodekami UAT, LDAC i aptX, strumieniowanie online w usługach TIDAL i Qobuz, korektor MSEB czy dwuzakresowy moduł Wi-Fi.

  Stylowa i wytrzymała obudowa

  HiBy R3 Pro Saber ma ramkę z odpornego stopu aluminium o czarnej, matowej powierzchni, a jego przedni i tylny panel chronią tafle hartowanego szkła, które mają stylowo zaoblone krawędzie. Gwarantuje to nie tylko dużą wytrzymałość, ale i elegancki wygląd. Firma zadbała do tego, aby ekran z trzech stron miał bardzo małe obramowanie, co modelowi R3 Pro Sabre dodaje dodatkowego uroku.

  Prosta i intuicyjna obsługa

  R3 Pro Saber jest szalenie prosty w obsłudze za sprawą 3,2-calowego ekranu IPS o rozdzielczości 480 x 360 pikseli. Panel ten jest precyzyjnie reaguje na dotyk, ale charakteryzuje się bardzo dobrą widocznością w słońcu, co ułatwia korzystanie z DAP-a na zewnątrz. Przyciski funkcyjne na bokach urządzenia umożliwiają do tego szybkie pauzowanie utworów lub ich zmianę czy kontrolowanie poziomu głośności bez konieczności włączania ekranu.

  Podwójny ES9218P oraz świetna jakość dźwięk

  W HiBy R3 Pro Saber wykorzystano układ SABRE ES9218P firmy ESS Technology, który obsługuje technologię HyperStream II. Gwarantuje on świetną jakość dźwięku oraz umożliwia on obsługę PCM do 32-bit/384 kHz i natywne dekodowanie plików DSD do 256.

  Wysokiej jakości komponenty audio

  Podwójny DAC to nie jedyny element układu, który przekłada się na świetną jakość dźwięku w HiBy R3 Pro Saber. Firma na potrzeby modelu wykorzystała dwa niezależne oscylatory kwarcowe (22.5792 MHz oraz 24.576 MHz) oraz układ FPGA o wysokiej wydajności, co umożliwia zmniejszenie jittera, redukcję efektu szumu fazowego oraz zwiększenie precyzji reprodukcji dźwięku cyfrowego.

  Wyjście zbalansowane 2,5 mm

  R3 Pro Saber wyposażony został nie tylko w gniazdo 3,5 mm (single ended), ale i Jack 2,5 mm (balanced). Względem standardowego R3 Pro podniesiono moc na wyjściu do 280 mW na kanał przy 32 omach (dla połączenia zbalansowanego).

  Autorski system operacyjny HiBy

  Hiby R3 Pro Saber ma system operacyjny, który został przygotowany od podstaw przez firmę HiBy, a jego poprawną obsługę gwarantuje układ Ingenic X1000E. HiBy OS zoptymalizowany jest pod kątem odtwarzania dźwięku, a do tego wyróżnia się świetną szybkością działania oraz obsługą wielu zaawansowanych funkcji.

  Nowa wersja platformy umożliwia do tego szerszą personalizację wyglądu za pomocą narzędzia do tworzenia motywów graficznych, a do tego wprowadza funkcję krokomierza, która automatycznie zlicza kroki podczas przemieszczania się z DAP-em.

  Obsługa streamingu i radia internetowego

  Model R3 Pro Saber wspiera funkcję streamingu online za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi. Użytkownicy DAP-a mogą strumieniować muzykę w usługach TIDAL i Qubuz, co daje łatwy dostęp do nowych albumów ulubionych artystów czy tematycznych składanek.

  Posiadacze HiBy R3 Pro Saber mają również możliwość korzystać z funkcji radia internetowego, dzięki czemu można na żywo słuchać ulubionych stacji online.

  Pełne wsparcie dla MQA

  HiBy R3 Pro Saber jest jednym z nielicznych kompaktowych odtwarzaczy audio obsługujących standard MQA (Master Quality Authenticated). Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się wyższej jakości nagraniami, które w pełni oddają intencje artystów.

  Bluetooth 5.0 z UAT, LDAC i aptX

  R3 Pro Saber wyposażony jest w moduł Bluetooth 5.0, który działa dwukierunkowo - DAP może działać zarówno jako nadajnik, jak i odbiornik sygnału. Wspiera on dodatkowo nie tylko popularne kodeki audio, jak LDAC, aptX, AAC i SBC, ale również standard UAT.

  Rozwiązanie UAT, czyli Ultra Audio Transmission, to stworzony przez HiBy kodek audio, który gwarantuje najwyższą jakość przesyłu dźwięku po Bluetooth. Wspiera dźwięk do 192 kHz i cechuje się przepływnością do 1,2 Mb/s, a do tego ma funkcję automatycznego optymalizowania transmisji w zależności od wybranych treści.

  Dwuzakresowe Wi-Fi i aktualizacje OTA

  HiBy R3 Pro Saber ma moduł Wi-Fi, który jest rozwiązaniem nowego typu - obsługuje nie tylko standard 2,4 GHz, ale również 5 GHz. Gwarantuje to nie tylko bezproblemową obsługę streamingu, ale również możliwość aktualizowania systemu metodą OTA (Over-the-Air).

  HiBy Link, czyli obsługa z poziomu smartfonu

  Model R3 Pro Saber wyposażony jest do tego w funkcję HiBy Link, która ułatwia komunikację ze smartfonami. Po zainstalowaniu aplikacji HiBy Music na telefonie użytkownicy mogą sparować z nim DAP-a za pomocą łączności Bluetooth lub Wi-Fi, a następnie przeglądać bibliotekę utworów, kontrolować odtwarzacz czy zarządzać głośnością.

  Innowacyjny korektor MSEB

  HiBy R3 Pro Saber wyposażony jest w innowacyjną funkcję MSEB (MageSound 8-ball), która jest kolejnym autorskim rozwiązaniem firmy. Bazuje ona na korektorze parametrycznym (PEQ) i umożliwia łatwą modyfikację dźwięku bez strat na jakości. Z jej pomocą można szybko kontrolować tonalność, stopień wysunięcia wokali czy odpowiedź impulsową, a co za tym idzie - dopasowywać brzmienie do własnych preferencji.

  Dane techniczne:

  Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
  Kodeki: AAC, aptX, LDAC, SBC, UAT
  Układ DAC: 2 x ESS SABRE ES9218P
  Moc wzmacniacza (mW): 280
  Funkcje: nadajnik Bluetooth, odbiornik Bluetooth
  Obsługiwane serwisy: Qobuz, radio internetowe, Tidal
  Złącza: microjack (2,5 mm), minijack (3,5 mm), USB typ C
  Obsługa kart pamięci: tak
  Wbudowana pamięć (GB): brak
  Zasilanie: akumulatorowe
  Czas pracy (h): 19
  Szerokość produtku (cm): 6,1
  Wysokość produktu (cm): 8,2
  Głębokość produktu (cm): 1,3
  Model: R3 Pro Saber
  Kolor dominujący: czerwony