Odtwarzacz przenośny HiBy Music R3 Pro [kolor czerwony]

Producent: HiBy Music
 • Dostępność:
  Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Hiby R3 Pro to ulepszona wersja niezwykle popularnego modelu R3, który był pierwszym kompaktowym DAP-em w ofercie HiBy. Nowy wariant urządzenia wyróżnia się nie tylko lepszą jakością dźwięku, którą gwarantuje ulepszony układ audio, ale także bardziej zaawansowanymi funkcjami. HiBy R3 Pro wciąż może jednak pochwalić się niewielką obudową, która - jak w przypadku poprzednika - ma jedynie 82 x 61 x 13 mm.

  Stylowa i wytrzymała obudowa

  HiBy R3 Pro ma ramkę z odpornego stopu aluminium o czarnej, matowej powierzchni, a jego przedni i tylny panel chronią tafle hartowanego szkła, które mają stylowo zaoblone krawędzie. Gwarantuje to nie tylko dużą wytrzymałość, ale i elegancki wygląd. Firma zadbała do tego, aby ekran z trzech stron miał bardzo małe obramowanie, co modelowi R3 Pro dodaje dodatkowego uroku.

  Prosta i intuicyjna obsługa

  R3 Pro jest szalenie prosty w obsłudze za sprawą 3,2-calowego ekranu IPS o rozdzielczości 480 x 360 pikseli. Panel ten nie tylko precyzyjnie reaguje na dotyk, ale charakteryzuje się bardzo dobrą widocznością w słońcu, co ułatwia korzystanie z DAP-a na zewnątrz. Przyciski funkcyjne na bokach urządzenia umożliwiają do tego szybkie pauzowanie utworów lub ich zmianę czy kontrolowanie poziomu głośności bez konieczności włączania ekranu.

  Powalający dźwięk dzięki podwójnemu CS43131

  HiBy R3 Pro bazuje na podwójnym układzie CS43131 z linii MasterHiFi firmy Cirrus Logic. To świetnej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy, który gwarantuje rewelacyjną jakość dźwięk. Umożliwia on obsługę PCM do 32-bit/384 kHz oraz natywne dekodowanie plików DSD do 256. CS43131 wyróżnia się do tego wysokiej jakości wbudowanym wzmacniaczem, oraz bardzo niskim poborem energii.

  Wysokiej jakości komponenty audio

  Podwójny układ DAC to nie jedyny element układu, który umożliwił ulepszenie jakości dźwięku w HiBy R3 Pro. Firma na potrzeby modelu wykorzystała dwa niezależne oscylatory kwarcowe (22.5792 MHz oraz 24.576 MHz) oraz układ FPGA o wysokiej wydajności, co umożliwia zmniejszenie jittera, redukcję efektu szumu fazowego oraz zwiększenie precyzji reprodukcji dźwięku cyfrowego.

  Wyjście zbalansowane 2,5 mm

  R3 Pro wyposażony został nie tylko w gniazdo 3,5 mm (single ended), ale i jack 2,5 mm (balanced), które gwarantuje jeszcze wyższą moc wyjściową (210 mW na kanał przy 32 omach).

  Autorski system operacyjny HiBy

  Hiby R3 Pro ma system operacyjny, który został przygotowany od podstaw przez firmę HiBy, a jego poprawną obsługę gwarantuje układ Ingenic X1000E. HiBy OS zoptymalizowany jest pod kątem odtwarzania dźwięku, a do tego wyróżnia się świetną szybkością działania oraz obsługą wielu zaawansowanych funkcji.

  Nowa wersja platformy umożliwia do tego szerszą personalizację wyglądu za pomocą narzędzia do tworzenia motywów graficznych, a do tego wprowadza funkcję krokomierza, która automatycznie zlicza kroki podczas przemieszczania się z DAP-em.

  Obsługa streamingu i radia internetowego

  Model R3 Pro wspiera funkcję streamingu online za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi. Użytkownicy DAP-a mogą strumieniować muzykę w usługach TIDAL i Qobuz, co daje łatwy dostęp do nowych albumów ulubionych artystów czy tematycznych składanek.

  Posiadacze HiBy R3 Pro mają również możliwość korzystać z funkcji radia internetowego, dzięki czemu można na żywo słuchać ulubionych stacji online.

  Pełne wsparcie dla MQA

  HiBy R3 Pro jest jednym z nielicznych kompaktowych odtwarzaczy audio obsługujących standard MQA (Master Quality Authenticated). Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się wyższej jakości nagraniami, które w pełni oddają intencje artystów.

  Bluetooth 5.0 z UAT, LDAC i aptX

  R3 Pro wyposażony jest w moduł Bluetooth 5.0, który działa dwukierunkowo - DAP może działać zarówno jako nadajnik, jak i odbiornik sygnału. Wspiera on dodatkowo nie tylko popularne kodeki audio, jak LDAC, aptX, AAC i SBC, ale również standard UAT.

  Rozwiązanie UAT, czyli Ultra Audio Transmission, to stworzony przez HiBy kodek audio, który gwarantuje najwyższą jakość przesyłu dźwięku po Bluetooth. Wspiera dźwięk do 192 kHz i cechuje się przepływnością do 1,2 Mb/s, a do tego ma funkcję automatycznego optymalizowania transmisji w zależności od wybranych treści.

  Dwuzakresowe Wi-Fi i aktualizacje OTA

  HiBy R3 Pro wyposażony jest w moduł Wi-Fi, który jest rozwiązaniem nowego typu - obsługuje nie tylko standard 2,4 GHz, ale również 5 GHz. Gwarantuje to nie tylko bezproblemową obsługę streamingu, ale również możliwość aktualizowania systemu metodą OTA (Over-the-Air).

  HiBy Link, czyli obsługa z poziomu smartfonu

  Model R3 Pro wyposażony jest do tego w funkcję HiBy Link, która ułatwia komunikację ze smartfonami. Po zainstalowaniu aplikacji HiBy Music na telefonie użytkownicy mogą sparować z nim DAP-a za pomocą łączności Bluetooth lub Wi-Fi, a następnie przeglądać bibliotekę utworów, kontrolować odtwarzacz czy zarządzać głośnością.

  Innowacyjny korektor MSEB

  HiBy R3 Pro wyposażony jest w innowacyjną funkcję MSEB (MageSound 8-ball), która jest kolejnym autorskim rozwiązaniem firmy. Bazuje ona na korektorze parametrycznym (PEQ) i umożliwia łatwą modyfikację dźwięku bez strat na jakości. Z jej pomocą można szybko kontrolować tonalność, stopień wysunięcia wokali czy odpowiedź impulsową, a co za tym idzie - dopasowywać brzmienie do własnych preferencji.

  Długi czas pracy na baterii

  Model R3 Pro wyposażony został w baterię o pojemności 1600 mAh, która gwarantuje długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu. Kompaktowy DAP HiBy gwarantuje do 20 godz. odtwarzania muzyki z wykorzystaniem gniazda 3,5 mm oraz do 16 godz. przy korzystaniu z gniazda 2,5 mm. Odtwarzacz może do tego działać do 50 godz. w trybie czuwania.

  Dane techniczne:

  Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
  Kodeki: AAC, aptX, LDAC, SBC, UAT
  Układ DAC: 2 x Cirrus Logic CS43131
  Moc wzmacniacza (mW): 210
  Obsługiwane serwisy: Qobuz, radio internetowe, Tidal
  Złącza: microjack (2,5 mm), minijack (3,5 mm), USB typ C
  Obsługa kart pamięci: tak
  Wbudowana pamięć (GB): brak
  Zasilanie: akumulatorowe
  Czas pracy (h): 20
  Załączone wyposażenie: etui, kabel USB, szkło ochronne
  Szerokość produtku (cm): 6,1
  Wysokość produktu (cm): 8,2
  Głębokość produktu (cm): 1,3
  Model: R3 Pro
  Kolor dominujący: czerwony