Odtwarzacz plików Fiio M3 Pro [kolor czarny]

Producent: Fiio
 • Dostępność:
  Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Odtwarzacz plików Fiio M3 Pro to zaawansowany odtwarzacz, który pozwala na odczyt wielu rodzajów plików pomimo, iż popularnie zwany jest odtwarzaczem MP3. Wbudowany wzmacniacz pozwoli zasilić nawet najbardziej wymagające słuchawki przewodowe.

  Duży i wygodny ekran

  W urządzeniu wbudowano duży i wygodny w obsłudze ekran IPS o wielkości 3,46" cala. Dzięki niemu obsługa urządzenia jest w pełni komfortowa, a przy tym wymiar odtwarzacza nie jest duży. Pozwala to zabrać go ze sobą w każde miejsce i zapewnić sobie odpowiednią dawkę ulubionej muzyki.

  Wysoka jakosć dźwięku

  Za przetwarzanie dźwięku w odtwarzaczu odpowiada procesor od ESS Technology o oznaczeniu ES9218P. Dzięki temu zapewniono najwyższą jakość odtwarzania plików i przetwarzanie sygnału z dbałością o najmniejsze detale.

  Mocny procesor

  Wbudowany w urządzeniu procesor Ingenic gwarantuje wysoką responsywność podczas korzystania z urządzenia i plasuje je w rankingu tego typu urządzeń jako wiodące rozwiązanie wyprzedzając urządzenia Sony czy Creative.

  Wiele formatów

  Fiio M3 Pro to zdecydowanie więcej niż zwykły odtwarzacz MP3. Możesz odtwarzać na nim zaawansowane, audiofilskie formaty dźwięku z DSD na czele. Stałe aktualizacje poprawiają ich obsługę oraz zapewniają możliwość wprowadzania nowych rozwiązań.

  Zgrabne rozmiary

  Urządzenie jest niewiele wyższa od szminki do ust. A jego waga umożliwia noszenie go ze sobą przez cały czas nie powodując uczucia ciężkości - odtwarzacz waży tylko 70g!

  Dodatkowe funkcje

  Możesz również korzystać z takich rozwiązań jak kalkulator, galeria zdjęć czy wykorzystać odtwarzacz jako rejestrator dźwięku w jakości HD.

  Długi czas pracy

  Urządzenie może pracować nieprzerwanie do 15h, a po rozładowaniu łatwo naładujesz je za pomocą nowoczesnego złącza USB-C, które również umożliwia wykorzystanie odtwarzacza jako zewnętrzny DAC ze wzmacniaczem do komputera.