Odtwarzacz plików Astell&Kern A&norma SR25 [kolor srebrny]

Producent: Astell&Kern
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Odtwarzacz plików Astell&Kern A&Norma SR25 to wyjątkowe urządzenie, które zapewni Ci dostęp do muzyki w najwyższej jakości.

  Zaawansowana technologia

  Pracę odtwarzacza A&Norma SR25 oparto na cztero-rdzeniowym procesorze. W stosunku do swojego poprzednika (SR15) jest on znacznie szybszy. Dodatkowo sekcja przetwarzania sygnału zyskała całkowicie nowy, podwójny DAC Cirrus Logic CS43198, dzięki któremu zyskujemy natywną obsługę plików DSD256.

  DAC ten pozwala również korzystać z serwisu Tidal w jakości Masters, która gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Całkowicie przeprojektowane również układ elementów tak, aby jeszcze bardziej zredukować wszelkie niepożądane zakłócenia. Możesz również podłączyć odtwarzacz do komputera i wykorzystać go jako DAC.

  Obsługa plików

  Odtwarzacz pozwala na obsługę kilku formatów plików. Od zupełnie podstawowych jak MP3 czy WMA po te najbardziej gęste jak wspomniany już DSD256 czy też choćby bardziej popularny FLAC.

  Transmisja bezprzewodowa

  Odtwarzacz SR25 od Astell&Kern komunikuje się z internetem za pomocą połączenia Wi-Fi. Wbudowano również nadajnik Bluetooth, który umożliwia komunikację z bezprzewodowymi słuchawkami np. podczas podróży. Transmisję w tym standardzie wspierają dodatkowe kodeki, w tym np. aptX HD czy LDAC. Dzięki temu nie tracimy zupełnie na jakości.

  Wygodna obsługa

  Urządzenie jest lekkie i bardzo poręczne. Jednocześnie zadbano o wysoką wytrzymałość. Duży wyświetlacz, który po swoim poprzedniku pozostał w pochylonej formie ma 3,6" i pozwala w wygodny, dotykowy sposób obsługiwać urządzenie. W każdej chwili możesz też zaktualizować oprogramowanie w trybie OTA lub zainstalować dodatkowe aplikacje.

  Odtwarzacz obsługuje zarówno klasyczne niezbalansowane połączenie (mini-jack 3,5mm), a także wersje zbalansowaną, którą uzyskujemy za pomocą wtyku 2,5mm (4 polowego).

  Dane techniczne:

  Procesor: Quad-Core
  DAC: Cirrus Logic CS43198 x2 (Dual DAC)
  Wyświetlacz (cale): 3,6
  Odtwarzanie plików: AAC, AIFF, ALAC, APE, DFF, DSF, FLAC, MP3, MQA, OGG, WAV, WMA
  Obsługa MQA: Tak
  Obsługiwane serwisy: Tidal (Masters)
  Wyjścia: Mini-jack 2,5mm (zbalansowane, 4 polowe), Mini-jack 3,5mm (niezbalansowane)
  Bluetooth: 4.2
  Kodeki: A2DP, aptX HD, AVRCP, LDAC
  Wifi: 802.11 b/g/n (2.4GHz)
  Pamięć: 64GB (wbudowana), Karta microSD (brak w zestawie)
  Funkcje dodatkowe: DAC
  Wejścia: USB-C
  Czas pracy (h): 21
  Czas ładowania (h): 2,5
  W zestawie: Folia ochronna, Przewód USB-C, Zaślepka slotu SD
  Waga (g): 178
  Szerokość produktu (cm): 6,35
  Wysokość produktu (cm): 10,8
  Głębokość produktu (cm): 1,61
  Model: SR25