Odkurzacz pionowy Jimmy JV83

Producent: Jimmy
 • 799,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Wygodnie sprzątaj cały dom za pomocą bezprzewodowego odkurzacza Jimmy JV83. Do zestawu dołączono dodatkowe akcesoria, które pozwolą Ci dokładnie odkurzyć każdy kąt. Długi czas pracy nawet 60 minut oraz moc ssania aż 135 AW sprawiają, że urządzenie zachwyci Cię wydajnością i efektywnością. Pojemnik na odpady, filtr HEPA i wałek szczotki można myć pod bieżącą wodą - dzięki temu będą dłużej Ci służyć, a Ty zapewnisz sobie higieniczne użytkowanie JV83.

  Fantastycznie radzi sobie z brudem

  Bez szczotkowy silnik odkurzacza pracuje z prędkością 100 000 obrotów na minutę, dzięki czemu JV83 błyskawicznie zasysa odpady. Urządzenie doskonale radzi sobie z różnymi zanieczyszczeniami. Jego ogromnej mocy nie oprą się okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy. Z Jimmy szybko zaprowadzisz porządek w swoim domu!

  Innowacyjna szczotka do podłóg

  Duża szczotka odkurzacza efektywnie czyści różnego rodzaju podłogi - od paneli, przez kafelki, aż po dywany. Jej wałek o średnicy 50 mm ma zarówno miękkie, jak i twarde włosie, co sprawia, że precyzyjnie sprząta i duże odpady, i drobne cząsteczki kurzu, a nawet odciski psich czy kocich łapek. Innowacyjny design szczotki minimalizuje ryzyko zaplątywania się w nią włosów, co oszczędzi Ci problemów z jej czyszczeniem.

  Praktyczne akcesoria w zestawie

  Dodatkowe szczotki dołączone do zestawu sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Szczotka szczelinowa nadaje się do czyszczenia wgłębień w kanapach i fotelach, a szczotka do materacy eliminuje kurz i roztocza z łóżek czy poduszek. Szczotka 2w1 umożliwia wygodne odkurzanie mebli, a szczotkę z miękkim włosiem wykorzystasz podczas sprzątania sufitów i półek. Co więcej, za pomocą elastycznego, rozciąganego węża odkurzysz również trudno dostępne miejsca.

  Przyjazny dla zdrowia

  Jimmy JV83 to niezastąpione narzędzie w walce z alergenami. Multi-cyklonowy system filtracji oraz filtr HEPA skutecznie blokują i eliminują nawet 99% cząsteczek kurzu - również tych najdrobniejszych. Dzięki temu z łatwością zadbasz o porządek w swoim domu i uczynisz go miejscem całkowicie bezpiecznym dla zdrowia. Co więcej, pojemnik na odpady opróżnisz, naciskając jeden przycisk, co oznacza, że do minimum ograniczysz swój kontakt z zanieczyszczeniami.

  Wytrzymały akumulator

  Odkurzacz został wyposażony w wydajny akumulator, który można odłączyć i naładować oddzielnie, oszczędzając w ten sposób miejsce w mieszkaniu. Możliwa jest również jego wymiana, co pozwoli przedłużyć żywotność urządzenia. Czas pracy po jednym naładowaniu wynosi aż do 60 minut - to wystarczająco dużo, aby dokładnie posprzątać nawet duży dom.

  Z myślą o komforcie użytkownika

  Bezprzewodowa konstrukcja i waga zaledwie 1,5 kg sprawiają, że używanie JV83 jest niezwykle wygodne. Z łatwością przeniesiesz go na drugie piętro, zaniesiesz do garażu lub podniesiesz, aby odkurzyć sufit. Urządzenie charakteryzuje się też ergonomiczną konstrukcją - nachylenie pod kątem 65° pozwala odciążyć mięśnie i zapewnia niezrównany komfort użytkowania.

  Dane techniczne:

  Rodzaj odkurzacza: bezworkowy
  Rodzaj zbiornika na kurz: pojemnik
  Funkcje: regulacja mocy ssania
  Praca na mokro: nie
  Odłączany odkurzacz ręczny: tak
  Filtr: HEPA
  Moc (W): 420
  Zasilanie: akumulatorowe
  Czas ładowania (min): 300
  Czas pracy bezprzewodowej (min): 40
  Załączone wyposażenie: adapter, baza ładująca, elektryczna szczotka do materacy, elektryczna szczotka do podłóg, łącznik, metalowa rura, miękka szczotka, rozciągany wąż, szczotka 2w1, szczotka szczelinowa 2w1
  Waga produktu (kg): 1,5
  Model: JV83
  Kolor dominujący: srebrny/szary