Odkurzacz pionowy Jimmy JV53

Producent: Jimmy
 • 699,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Jimmy JV53 to prosty w obsłudze, ergonomiczny odkurzacz bezprzewodowy, którego moc ssania 125 AW zapewnia wyjątkową efektywność. Za pomocą dołączonych do zestawu dodatkowych szczotek dokładnie posprzątasz całe mieszkanie, a nowoczesny system filtracji pomoże Ci wygrać walkę z alergenami. Urządzenie pracuje nawet przez 45 minut po jednym naładowaniu - bez problemu odkurzysz więc cały dom.

  Zaskoczy Cię wydajnością

  Bez szczotkowy silnik pracujący z prędkością 100 000 obrotów na minutę gwarantuje dużą wydajność urządzenia. Co więcej, opatentowane technologie cykloniczne przyczyniają się do zwiększania mocy ssania i zapobiegają blokowaniu się odkurzacza. Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej uciążliwe zanieczyszczenia nie oprą się JV53. Urządzenie błyskawicznie zasysa kurz, okruchy czy włosy.

  Dokładnie odkurzy podłogi w Twoim domu

  Szczotka do podłóg odkurzacza została zaprojektowana w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Jej wałek o średnicy 55 mm ma i miękkie, i twarde włosie - nadaje się więc do sprzątania zarówno drobnych cząsteczek kurzu, jak i większych śmieci i okruchów. Szczotka doskonale sprawdzi się na różnych rodzajach podłóg - od paneli po dywany.

  Wybieraj spośród kilku wymiennych szczotek

  Do zestawu dołączono też inne szczotki, które pomogą Ci w sprzątaniu. Miękka szczotka delikatnie czyści powierzchnie podatne na uszkodzenia, a szczotka szczelinowa odkurzy szpary w kanapach i fotelach. Chcesz pozbyć się kurzu i roztoczy z łóżka lub sofy? Użyj elektrycznej szczotki do materacy. W opakowaniu znajdziesz też szczotkę 2w1, za pomocą której odkurzysz powierzchnie mebli.

  Zapomnij o alergenach

  Filtr HEPA pochłania nawet do 99,97% cząsteczek kurzu. Okazuje się skuteczny nawet w wypadku drobinek o mikroskopijnych rozmiarach. Jimmy JV53 może zatem okazać się niezastąpionym narzędziem dla alergików. Dzięki efektywnej filtracji kurzu i innych alergenów stworzysz przyjazne, czyste i bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu.

  Odkurzysz całe mieszkanie bez zbędnych przerw

  Składający się z 6 ogniw akumulator o pojemności 15 000 mAh odpowiada za długi czas pracy JV53. Urządzenie może działać do 45 minut po jednym naładowaniu, co wystarczy na dokładne odkurzenie podłóg, których łączna powierzchnia wynosi 350 m2. Istnieje też możliwość odłączenia akumulatora i jego wymiany - to pozwala przedłużyć żywotność odkurzacza.

  Stworzony dla Twojej wygody

  Odkurzacz waży tylko 1,46 kg, co w połączeniu z jego bezprzewodową konstrukcją umożliwia wygodne sprzątanie. Nie będzie Cię ograniczał zbyt krótki kabel - z łatwością zaniesiesz JV53 wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebny. Aby opróżnić pojemnik na kurz, wystarczy nacisnąć przycisk - ograniczysz więc swój kontakt z brudem. Urządzenie jest też ergonomiczne - nachylenie pod kątem 65° odciąża mięśnie i pozwala na komfortowe odkurzanie.

  Dane techniczne:

  Rodzaj odkurzacza: bezworkowy
  Rodzaj zbiornika na kurz: pojemnik
  Funkcje: regulacja mocy ssania
  Praca na mokro: nie
  Odłączany odkurzacz ręczny: tak
  Filtr: HEPA
  Moc (W): 425
  Zasilanie: akumulatorowe
  Czas ładowania (min): 300
  Czas pracy bezprzewodowej (min): 35
  Napięcie akumulatora (V): 21,6
  Pojemność zbiornika na kurz (l): 0,5
  Załączone wyposażenie: adapter, baza ładująca, elektryczna szczotka do materacy, elektryczna szczotka do podłóg, metalowa rura, miękka szczotka, szczotka 2w1, szczotka szczelinowa 2w1
  Waga produktu (kg): 1,46
  Model: JV53
  Kolor dominujący: biały