Odkurzacz pionowy Jimmy H8 Pro

 • 1 099,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Jimmy H8 Pro to bezprzewodowy odkurzacz, który waży jedynie 1,49 kg - jest więc niezwykle wygodny w użyciu. Moc ssania 160 AW, dołączone do zestawu wymienne szczotki oraz aż 4 tryby pracy umożliwiają efektywne, kompleksowe sprzątanie. Czas pracy do 70 minut sprawia, że dokładnie odkurzysz cały dom - nie musisz robić zbędnych przerw na ładowanie. Obsługę urządzenia ułatwia wbudowany wyświetlacz.

  Sprzątanie może być przyjemne

  Ten lekki, bezprzewodowy odkurzacz o ergonomicznej konstrukcji idealnie sprawdzi się na co dzień. Możesz go wykorzystać wszędzie, gdzie chcesz - nie ogranicza Cię za krótki kabel lub zbyt duża waga urządzenia. Jimmy H8 Pro z łatwością zaniesiesz do garażu, samochodu, piwnicy czy na piętro. Podnoszenie go w celu odkurzania sufitu również nie sprawi Ci problemu. Od teraz możesz sprzątać bez większego wysiłku!

  Wybieraj spośród 4 trybów pracy

  Dzięki 4 trybom pracy dostosujesz H8 Pro do swoich potrzeb. Podczas odkurzania twardych podłóg, na przykład paneli, najlepiej sprawdzi się tryb eco. Tryb turbo nadaje się do czyszczenia dywanów, a tryb max pozwoli pozbyć się brudu z najbardziej wymagających powierzchni. Z kolei inteligentny tryb auto sprawia, że odkurzacz rozpoznaje rodzaj podłogi i automatycznie dostosowuje do niej optymalną moc ssania.

  Błyskawicznie radzi sobie z odpadami

  Bez szczotkowy silnik odkurzacza charakteryzuje się prędkością sięgającą 100 000 obrotów na minutę. To, w połączeniu z opatentowaną technologią cykloniczną, która zapobiega między innymi blokowaniu się urządzenia, zwiększa wydajność H8 Pro. Wyróżnia się on mocą ssania tak dużą, że bez problemu radzi sobie nawet z najtrudniejszymi odpadami - od kurzu, przez okruchy, po zaplątane w dywan włosy.

  Szczotka do podłóg odpowiednia dla każdego

  Szczotka do podłóg została wyposażona w wałek o przekątnej 50 mm z twardym i miękkim włosiem. Dokładnie sprząta większe śmieci, okruchy, a nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. Jimmy H8 Pro zaspokoi również potrzeby właścicieli zwierząt domowych. Specjalna konstrukcja szczotki zapobiega plątaniu się w nią włosów i sierści - nie zmarnujesz zatem zbyt wiele czasu na jej czyszczenie.

  Mnóstwo przydatnych akcesoriów w zestawie

  Kompleksowe odkurzanie umożliwiają znajdujące się w zestawie akcesoria. Wyginany wysięgnik oraz rozciągany wąż pozwolą Ci posprzątać nawet najtrudniej dostępne i wysoko położone miejsca. Za pomocą elektrycznej szczotki do materacy pozbędziesz się roztoczy - to idealne narzędzie dla alergików. Szczotka 2w1 nadaje się do czyszczenia mebli, a szczotka szczelinowa umożliwia odkurzanie w wąskich przestrzeniach, takich jak na przykład wgłębienia w fotelach. Z kolei miękka szczotka pozwoli Ci zadbać nawet o wyjątkowo delikatne powierzchnie.

  Wytrzymały akumulator - dokładnie posprzątasz cały dom

  Za długi czas pracy urządzenia odpowiada jego wytrzymały akumulator. Składa się on z 7 ogniw 3000 mAh i umożliwia odkurzanie nawet przez 70 minut w trybie eco, 30 minut w trybie turbo i około 15 minut w trybie max. Odkurzacz wygodnie naładujesz podczas pionowego przechowywania za pomocą specjalnej bazy. Możesz też wyjąć akumulator i ładować go oddzielnie, a także wymienić.

  Najważniejsze informacje na wyświetlaczu

  Czytelny wyświetlacz dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących pracy odkurzacza. Za jego pomocą szybko poznasz poziom naładowania akumulatora oraz stan filtra. Sprawdzisz też aktualny tryb odkurzania. Na ekranie wyświetlane są także kody błędów. Korzystając z tych informacji, z łatwością zachowasz H8 Pro w świetnym stanie i optymalnie zaplanujesz sprzątanie.

  Higieniczne użytkowanie

  Z łatwością utrzymasz Jimmy H8 Pro w czystości i ograniczysz swój kontakt ze śmieciami. Wałek szczotki oraz filtr możesz myć pod bieżącą wodą, co pozwoli Ci zachować je w dobrym stanie na dłużej. Co więcej, opróżnianie pojemnika na odpady jest niesamowicie łatwe i wygodne - po prostu naciśnij przycisk i wysyp śmieci do kosza.

  Dane techniczne:

  Rodzaj odkurzacza: bezworkowy
  Rodzaj zbiornika na kurz: pojemnik
  Funkcje: regulacja mocy ssania
  Komunikacja: wskaźnik czystości filtra, wyświetlacz
  Praca na mokro: nie
  Odłączany odkurzacz ręczny: tak
  Filtr: HEPA
  Moc (W): 500
  Moc ssania (kPa): 25
  Zasilanie: akumulatorowe
  Czas pracy bezprzewodowej (min): 38
  Pojemność zbiornika na kurz (l): 0,5
  Załączone wyposażenie: baza ładująca, elektryczna szczotka do materacy, elektryczna szczotka do podłóg, łącznik, ładowarka, miękka szczotka, rozciągany wąż, szczotka 2w1, szczotka szczelinowa 2w1, uchwyt do ładowania
  Waga produktu (kg): 1,49
  Model: H8 Pro
  Kolor dominujący: srebrny/szary