Niebieskie sportowe słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Mee Audio X8

Producent: MEE Audio
 • 339,00 zł / szt. 379,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Mee Audio X8 to sportowe słuchawki dokanałowe. Cechuje je niezwykła lekkość – ważą zaledwie 16 gramów - oraz unikalny system ruchomych dysz, niezależnych od przetworników. Umożliwia to perfekcyjne dopasowanie się do fizjologii każdego użytkownika. Zostały zaprojektowane pod kątem biegaczy oraz osób ćwiczących, jednak z ich właściwości może korzystać każdy. A warto, ponieważ dzięki dynamicznym przetwornikom o średnicy 8 mm pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 KHz. Pozwala to na stworzenie szerokiej sceny, na której słyszalne będą wszystkie tony. Dzięki temu Mee Audio X8 powinny sprawdzić się przy każdym gatunku muzyki.

   

  Wysoka jakość połączenia

  Słuchawki dokanałowe Mee Audio wyposażono w transmiter Bluetooth 4.1, mający zasięg do 10 metrów. Mogą współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać film na tablecie lub laptopie i jednocześnie odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego telefonu. Dzięki obsłudze kodeków aptX i i AAC HD Audio jakość dźwięku jest zawsze perfekcyjna. A opatentowany sposób montażu słuchawek pozwolił na osiągnięcie wysokiego poziomu izolacji dźwięków z otoczenia, co umożliwia słuchanie na niższych poziomach głośności i chronienie narządu słuchu przed nadmiernym poziomem decybeli.

   

  Odporne na pot i zachlapanie

  Słuchawki bezprzewodowe Mee Audio X8 pokryto warstwą wodoodporną, dzięki czemu można używać ich w warunkach dużej wilgotności powietrza oraz przy niewielkich opadach. Są także całkowicie zabezpieczone przed potem. Na kablu łączącym słuchawki znajduje się uniwersalny pilot z systemem sterowania i regulowania poziomu głośności, a także wbudowanym mikrofonem, dzięki któremu możliwe jest odbieranie połączeń przychodzących i prowadzenie rozmów bez konieczności angażowania rąk.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Przetworniki: 8 mm
  Czas działania:
  do 7,5 h
  Zasięg:
  do 10 m
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Kodeki:
  aptX
  Waga:
  60 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Mee Audio