Niebieskie słuchawki nauszne bezprzewodowe Skullcandy Riff Wireless

Producent: Skullcandy
 • 189,00 zł / szt. 219,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Skullcandy Riff Wireless to słuchawki nauszne bezprzewodowe. Cechuje je składana, lekka konstrukcja, a także zastosowanie szeregu nowatorskich rozwiązań technologicznych, dzięki którym zapewniają perfekcyjny odbiór muzyki. Zostały wykonane z lekkich materiałów, a wnętrze nauszników wypełniono miękką, przyjemną w dotyku gąbką, która dopasowuje się do kształtu uszu. Umożliwia to noszenie słuchawek przez wiele godzin bez poczucia zmęczenia oraz ryzyka otarcia skóry. Zastosowane w słuchawkach Riff Wireless przetworniki o średnicy 40 mm oferują pasmo przenoszenia wynoszące od 20 Hz do 20 kHz, co pozwala na stworzenie szerokiej sceny. Dzięki temu dobrze słyszalne są wszystkie tony, niezależnie od rodzaju słuchanej muzyki.

   

  Skullcandy Riff Wireless - słuchawki bezprzewodowe

   

  Bezproblemowa transmisja

  Słuchawki nauszne Skullcandy Riff mają zamontowany transmiter Bluetooth 4.1, który gwarantuje odbiór muzyki z odtwarzacza mp3 czy smartfona oddalonego do 10 metrów. Zarządzanie utworami odbywa się dzięki przyciskom sterującym umieszczonym na jednej z muszli. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych oraz korzystanie z asystenta głosowego urządzenia, z którym sparowane są słuchawki.

   

  Ekspresowe ładowanie

  Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Riff mają wbudowany akumulator, dzięki któremu mogą pracować nawet do 12 godzin. Praktycznym rozwiązaniem jest technika szybkiego ładowania – dzięki podłączeniu do zasilania na 10 minut można zasilić baterię w energię pozwalającą na dwie godziny słuchania muzyki!

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Nauszne
  Przetworniki: 40 mm
  Czas działania:
  do 12 godz.
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Zniekształcenia harmoniczne:
  <1% (1mW/500Hz)
  Skuteczność (1mW @ 1kHz pink noise):
  98 dB

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Freeway OMT, polski autoryzowany dystrybutor marki Skullcandy