Niebieskie słuchawki nauszne bezprzewodowe Skullcandy Cassette Wireless

Producent: Skullcandy
 • 169,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Skullcandy Cassette to wielki powrót legendarnych i bardzo lubianych słuchawek Cassette w nowej, bezprzewodowej wersji. Słuchawki wzorowane są (jak sama nazwa mówi) na latach '80 i '90, gdzie głównym nośnikiem muzyki były kasety magnetofonowe. Wewnętrzna osłona mocowania słuchawki przypomina otwór centrujący znajdujący się w kasecie.

  Lekka i wytrzymała konstrukcja to dodatkowy atut tego produktu. Dodatkowo słuchawki składają się, dzięki czemu nie będą problem w transporcie i będzie je można zabrać ze sobą w każde miejsce.

  W nowej wersji zastosowano transmisję bezprzewodową w standardzie Bluetooth 5.0, który zapewnia wyższą jakość dźwięku oraz mniejsze zużycie baterii, która może pracować ok. 22 h. Przy ładowaniu przychodzi nam z pomocą technologia Rapid Charge, znana z innych produktów Skullcandy. 10 minut ładowania da Ci 2,5 h odtwarzania muzyki.

  Gdy jednak całkowicie zabraknie Ci prądu możesz skorzystać z dołączonego przewodu. W słuchawkach znajdziesz również przyciski do sterowania oraz wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Nauszne
  Przetworniki: 40 mm
  Transmisja:
  Bluetooth 5.0
  Czas działania:
  do 22 h (technologia Rapid Charge)
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Zniekształcenia harmoniczne:
  ≦3.0% @ 1KHz 1mW
  Skuteczność:
  120 - 126 dB (1mW/1KHz)
  Waga:
  147 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Freeway OMT, polski autoryzowany dystrybutor marki Skullcandy