Niebieski wodoodporny głośnik bluetooth Fresh'n Rebel Rockbox Pebble

Producent: Fresh 'n Rebel
 • 99,90 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Dodaj recenzję:
 • Fresh'n Rebel Rockbox Pebble to mały, wodo i wstrząsoodporny głośnik bluetooth. Dzięki swoim niewielkim gabarytom można go zabrać ze sobą wszędzie. Nie straszna mu woda czy upadki. Pomimo swojego gabarytu potrafi zaskoczyć swoim dźwiękiem, a także poziomem głośności. Nowoczesna forma i ciekawe kolory to dodatkowe atuty głośnika Pebble. Całość zapakowano w bardzo fajne pudełko, które wraz z głośnikiem idealnie nadaje się na prezent.

  Głośnik potrafi pracować nieprzerwanie przez pięć godzin. Dzięki temu będzie towarzyszył bez przerw na wycieczce, grillu czy podczas pływania kajakiem. Głośnik wyposażono w gumową osłonę, która zapewnia amortyzację podczas upadku tak, aby Twój głośnik nie uległ uszkodzeniom.

   

  Dynamiczny dźwięk

  W głośniku zastosowano głośnik główny, który wsparto dodatkowym subwooferem. Dzięki temu dźwięk jest pełny, a Twoja ulubiona muzyka będzie miała odpowiednią dynamikę. Pebble posiada również mikrofon, dzięki któremu będziesz mógł rozmawiać jak za pomocą zestawu głośnomówiącego. Do głośnika otrzymasz również sznurek za pomocą, którego przyczepisz głośnik w dowolnym miejscu.

   

  Parametry techniczne:

  Wodoodporność: IPX 4
  Czas pracy: ok. 5 h
  Czas ładowania:
  3 h
  Transmisja: Bluetooth
  Wejście: Mini Jack 3,5 mm
  Waga:
  140 g
  Wymiary: 81 x 81 x 31 mm
  W zestawie:
  Kabel do ładowania, sznurek mocujący

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Fresh'n Rebel