Niebieski przenośny odtwarzacz plików hi res Astell&Kern A&ultima SP1000M

Producent: Astell&Kern
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Dodaj recenzję:
 • Astell&Kern A&ultima SP1000M to jeden z topowych odtwarzacza plików hi res tego producenta. Zaawansowane funkcje oraz wysoka jakość wykonania umożliwia odtwarzanie plików audio w najwyższym standardzie.

  Dzięki obsłudze plików wysokiej rozdzielczości takich jak FLAC czy DSD, odtwarzacz ten pozwala usłyszeć nawet najmniejsze detale w naszych ulubionych utworach, dzięki czemu możemy poznawać je na nowo. Oczywiście urządzenie odtwarza też bardziej standardowe formaty jak mp3 czy wav, które dzięki wbudowanemu przetworniki zostaną przeniesione na inny poziom.

  Solidne komponenty

  Wysokiej klasy przetwornik DAC (dla każdego kanału osobno) zapewnia przetwarzanie plików multimedialnych na najwyższym możliwym poziomie obsługując przy tym najwyższe parametry przetwarzania. W połączeniu z zaawansowaną sekcją wzmacniacza słuchawkowego otrzymujemy DAP, który poradzi sobie z każdym materiałem, a także obsłuży najwyższe impedancje słuchawek zarówno w połączeniu zbalansowanym jak i nie.

  Nowoczesne połączenie

  Gniazdo USB-C umożliwia szybki transfer nawet największych plików w formacie hi res, które postanowisz wgrać do swojego odtwarzacza. Duży, dotykowy i wygodny wyświetlacz pozwoli Ci na bezproblemową obsługę urządzenia. W połączeniu z przeprojektowanym, intuicyjnym menu obsługa odtwarzacza nie nastręczy żadnych problemów.

  Warto również zwrócić uwagę na design tego przenośnego odtwarzacza plików audio, który jest bardzo nietuzinkowy, a użyte do produkcji materiały najwyższej jakości. Urządzenie jest również bardzo wytrzymałe i lekkie, co umożliwia zabranie go ze sobą w każdą podróż.

   

  Parametry techniczne:

  Wyświetlacz: Dotykowy 4,1" (1280x720)
  Odtwarzanie plików:
  WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF
  Próbkowanie: 8kHz ~ 384kHz (8/16/24/32bits per Sample) / DSD Native: DSD64(1bit 2.8MHz), Stereo / DSD128(1bit 5.6MHz), Stereo / DSD256(1bit 11.2MHz), Stereo
  Poziom wyjściowy:
  Unbalance: 2.1Vrms / Balance 4.2Vrms (Condition No Load)
  Procesor: Octa-core
  DAC:
  AKM AK4497EQ x2 (Dual DAC)
  Dekodowanie DAC:
  Do 32bit / 384kHz Bit to Bit Decoding
  Wyjścia:
  Phones (3.5mm) / Balanced Out (2.5mm, tylko 4-polowe)
  Wifi:
  Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4GHz)
  Pamięć: 128 GB [NAND]
  Czas pracy: do 10 godzin (Standard – MUSIC: FLAC, 16-bit/44kHz, Volume 75, LCD Off)
  Wymiary: 67.9 mm [W] x 117 mm [H] x 16.9 mm [D]
  Waga:
  203 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Astell&Kern