Pixoo Slingbag to stylowa, innowacyjna torba, która pasuje do Twojego gustu, a jednocześnie sprawdza się w codziennym miejskim życiu. Posiada wbudowany ekran LED i aplikację mobilną, która pozwala rysować animacje, wyświetlać ulubione logo, czy wizualnie komunikować się z innymi.
Torba Pixoo Slingbag to idealne rozwiązanie do stylowego przechowywania przedmiotów, z których korzystamy na co dzień. Oferuje możliwość tworzenia i wyświetlania animacji pixel art, zapewniając jednocześnie wiele przegródek i funkcji do przechowywania tego, co najczęściej zabierasz ze sobą w drogę.
Utwórz z łatwością dowolną animację pikselową za pomocą aplikacji mobilnej Divoom lub przekonwertuj GIF do wyświetlania. Możesz również wpisać wiadomość i wyświetlać ją na swojej torbie. A co najważniejsze, możesz wyszukać żądany projekt w ogromnej galerii online i wchodzić w interakcje z innymi fanami sztuki pikselowej na całym świecie.
Będący pod kontrolą Divoom APP, Pixoo Slingbag jest niezwykle wszechstronny. Pomoc w zasypianiu, zegar, budzik, powiadomienia SNS, minigry i nie tylko… Pixoo Slingbag ma je wszystkie!
Doceniamy i rozumiemy wartość każdej sugestii naszych klientów, dla tego też jesteśmy zaangażowani w stały rozwój i ulepszanie oprogramowania. Będziemy nadal rozwijać nasze oprogramowanie, abyś mógł korzystać z nowych funkcji i udogodnień przy każdej darmowej aktualizacji.
Pożegnaj staroświeckie klamry. Magnetyczna klamra jest łatwa w obsłudze i wystarczająco mocna, aby zabezpieczyć Twoje cenne ładunki. Przypnij i odepnij – jesteś gotowy.
Pixoo Slingbag posiada zewnętrzny pasek do przymocowania większych urządzeń, które nie zmieszczą się do jego wnętrza.
Torba Pixoo Slingbag ma konstrukcję odporną na trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu może chronić Twoje rzeczy nawet podczas deszczowej pogody.
Dzięki regulowanemu paskowi możesz ustawić torbę w dowolnej pozycji. Możesz ją również nosić jako saszetkę lub na klatce piersiowej
Rodzaj: | biodrowa, na ramię, sportowa |
Typ: | wielokomorowy |
Materiał dominujący: | tworzywo sztuczne |
Płeć: | produkt uniseks |
Wzór dominujący: | bez wzoru |
Cechy dodatkowe: | miejsce na telefon, na ramię, na zamek, regulowany pasek, wodoodporna, z kieszonkami |
Liczba kieszeni: | 3 |
Liczba komór: | 4 |
Kolor: | czarny |
Zapięcie: | magnes, zamek |
Wielkość: | mała (nie mieści A4) |
Szerokość produktu (cm): | 34 |
Wysokość produktu (cm): | 15 |
Głębokość produktu (cm): | 9 |
Model: | Pixoo Slingbag |