Odpowiedni poziom nawilżenia powietrza jest niezwykle istotny dla Twojego samopoczucia. Jak zapewnić sobie optymalne warunki? To proste! Skorzystaj z nawilżacza powietrza Deerma F500 - to urządzenie pomoże Ci zadbać o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.
Deerma F500 zapewnia skuteczne, bezpieczne działanie. Woda przed rozpyleniem jest podwójnie oczyszczana z pomocą filtra węglowego zatrzymującego szkodliwe substancje. Specjalna powłoka zapobiega zanieczyszczeniom i rozwojowi bakterii, co przekłada się na czyste, świeże i odpowiednio nawilżone powietrze w Twoim mieszkaniu. Możesz też dodatkowo zwiększyć efektywność nawilżacza, wykorzystując specjalny filtr z jonami srebra AG, który już niedługo będzie dostępny do kupienia osobno.
Jak korzystać z Deerma F500? To bardzo proste - wystarczy nalać wody do zbiornika i przekręcić pokrętło w odpowiednią stronę. Po błyskawicznym oczyszczeniu woda będzie stopniowo rozpylana w postaci delikatnej, odświeżającej mgiełki. Przypominająca latarnię morską konstrukcja nawilżacza umożliwia efektywną dystrybucję wodnej mgły w promieniu 360° z wydajnością do 300 ml/h. Dzięki temu możesz cieszyć się optymalnym poziomem nawilżenia powietrza wszędzie tam, gdzie znajduje się Deerma F500.
Nie musisz przejmować się koniecznością częstego uzupełniania wody. Zbiornik ma pojemność aż 5 l, co przekłada się na kilkanaście godzin pracy urządzenia. Wystarczy więc, że uzupełnisz wodę tylko raz dziennie! W kontrolowaniu jej poziomu pomoże Ci transparentny wskaźnik oraz kolor światła na pokrętle. Niebieski oznacza, że urządzenie znajduje się w trybie nawilżania. Czerwony daje Ci sygnał, że woda się kończy i musisz ją uzupełnić.
Nawilżacz Deerma F500 zaskoczy Cię swoją cichą pracą. Jego poziom hałasu waha się od 20 do 40 dB - głośniejszy jest nawet szept człowieka! Dzięki temu możesz używać urządzenia zarówno w dzień, kiedy chcesz w spokoju pracować, uczyć się czy odpoczywać, jak i w nocy, kiedy zależy Ci na niczym niezakłóconym śnie. Deerma F500 będzie cichym towarzyszem Twoich codziennych czynności i przez całą dobę zadba o optymalny poziom nawilżenia powietrza w Twoim otoczeniu.
Deerma F500 może też posłużyć jako narzędzie do aromaterapii. Wlej swój ulubiony olejek eteryczny do odpowiedniego pojemniczka umieszczonego wewnątrz urządzenia i ciesz się pięknym zapachem, który pozwoli Ci się zrelaksować.
Nawilżacz Deerma F500 cieszy oko i jest niezwykle poręczny. Przenoszenie zbiornika na wodę ułatwia wygodna rączka, a gładka powierzchnia wykonanej z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS obudowy jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Minimalistyczny design i stonowana kolorystyka sprawiają, że Deerma F500 idealnie wpisze się w charakter każdego wnętrza. To funkcjonalne i eleganckie urządzenie może stać się stylowym uzupełnieniem również Twojego domu!
Typ: | nawilżacz ultradźwiękowy |
Funkcje urządzenia: | automatyczne wyłączanie, inne |
Komunikacja: | lampka kontrolna |
Tryby pracy: | aromaterapia, zimna mgiełka |
Filtry: | węglowy |
Poziom hałasu (dB): | 40 |
Moc (W): | 25 |
Wydajność (ml/h): | 300 |
Pojemność zbiornika na wodę (l): | 5 |
Maksymalna wielkość pomieszczenia (m²): | 25 |
Wysokość produktu (cm): | 31,5 |
Szerokość produktu (cm): | 20,8 |
Głębokość produktu (cm): | 20,8 |
Waga produktu (kg): | 1,5 |
Kolor dominujący: | biały |
Model: | F500 |