Nawilżacz powietrza Deerma F327W

Producent: Deerma
 • Dostępność:
  Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Najnowocześniejszy nawilżacz powietrza Derma F327W z funkcją sterylizacji to idealne rozwiązanie dla alergików. Stylowy wygląd w połączeniu z funkcjonalnością sprawdza się w każdej sytuacji.

  Moc promieni UV

  Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest sterylizacja wody przy użyciu lampy UV, sprawdzi się w każdym domu, zwłaszcza wśród osób z alergiami. Specjalny system 360° pozwala na dokładne oczyszczenie wody znajdującej się w zbiorniku, co skutkuje niewyobrażalnie świeżą i czystą parą wodną. Skuteczność tej metody to 99% unicestwionych bakterii i innych drobnoustrojów. Cały proces przebiega wewnątrz urządzenia i jest niewidoczny, przez co jest w pełni bezpieczny dla wzroku.

  Długie działanie

  Potężny zbiornik wodny o pojemności 5 l daje możliwość pracy do 14 godzin bez konieczności uzupełniania. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie stałej wilgotności powietrza zarówno w dzień jak i w nocy.

  Nowoczesny design

  Nawilżacz został zaprojektowany w technologii ograniczającej łączenia, by uniknąć przeciekania czy uszkodzeń mechanicznych. Dodatkowo stylowy, obły kształt przezroczystego zbiornika w połączeniu z czarną podstawą wpasuje się w każdą przestrzeń. Deerma D327W może również stać się bardziej osobisty dzięki możliwości dodania ozdób do zbiornika wodnego. Wyposażony w nowoczesny wyświetlacz wskazujący aktualny poziom nawilżenia.

  Filtracja węglowa

  Wykorzystując filtr węglowy z technologią otworów 3D, został uzyskany najwyższy poziom utrzymywania czystości. Filtracja zatrzymuje wszelki kurz, włosy czy inne drobiny, które mogą powodować zabrudzenie wody w zbiorniku.

  Trzy poziomy mocy

  Urządzenie zostało wyposażone w trzy poziomy wyrzutu pary. Pierwszy jest wykorzystywany przy długotrwałym, ale powolnym nawilżaniu. Drugi można wykorzystać w przypadku utrzymywania wilgotności na stałym poziomie, ale na większą skalę. Trzeci poziom daje spory i rozległy wyrzut pary, przydatny do szybkiego podniesienia nawilżenia. W zależności od stanu powietrza i wybranego czasu działania, urządzenie samo dobierze odpowiedni tryb, dając od 45% do 90% nawilżenia powietrza.

  Nawilżająca mgiełka

  Specjalny system rozbijania cząsteczek wody powoduje, że z urządzenia wydostaje się delikatna mgiełka, bez dużych kropli wody. Te mikro cząsteczki nie tylko nawilżają powietrze, ale jednocześnie wnikają w głąb skóry, pozostawiając ją gładką i napiętą.

  Do korzystania w nocy

  Cichy tryb pracy (20-40 dB), ustawienia czasu pracy, wygaszanie wyświetlacza oraz możliwość włączenia lub wyłączenia niebieskiego światła dają idealne warunki do korzystania z nawilżacza również w nocy.

  Ustawienia czasu pracy

  Możliwość ustawienia czasu pracy daje wygodę w użytkowaniu. Urządzenie może pracować przez 2, 4, 8 lub 10 h bez przerwy, w zależności od potrzeb. Istnieje również możliwość uruchomienia nawilżacza bez określonego przedziału czasowego, jednak specjalne zabezpieczenie wyłączy urządzenie po 12 h, aby uniknąć działania bez wody w zbiorniku.

  Aromaterapia

  Istnieje możliwość dodania ulubionych olejków zapachowych do urządzenia, by poza nawilżaniem, wypełnić pomieszczenie aromatem. W ten sposób można przeprowadzić aromaterapię, która pozytywnie wpływa na samopoczucie.

  Dane techniczne:

  Typ: nawilżacz ultradźwiękowy
  Funkcje urządzenia: automatyczne wyłączanie, higrometr, programator czasowy, termometr
  Komunikacja: dotykowy panel sterowania, wyświetlacz
  Tryby pracy: aromaterapia, zimna mgiełka
  Filtry: lampa UV, węglowy
  Poziom hałasu (dB): 40
  Moc (W): 28
  Pojemność zbiornika na wodę (l): 5
  Wysokość produktu (cm): 28,5
  Szerokość produktu (cm): 22
  Głębokość produktu (cm): 22
  Kolor dominujący: czarny
  Model: F327W