Nakładki silikonowe EPro TW00 [rozmiar LL - 2 pary]

Producent: EPro Audio
 • 65,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Dodaj recenzję:
 • EPro Horn-Shaped Tips to nakładki silikonowe do słuchawek dokanałowych firmy EPro, które wyróżniają się unikatowym kształtem i wykorzystaniem grafenu do ich produkcji.

  EPro TW00 to specjalna wersja nakładek firmy, która została przygotowana dla słuchawek TWS (True Wireless Stereo). Wariant ten - na tle standardowych EP00 i EP01 - wyróżnia się nieco krótszym płaszczem, dzięki czemu bezproblemowo mieści się do większości etui ładujących, które dodawane są do naprawdę bezprzewodowych modeli. TW00 są kompatybilne z większością słuchawek TWS z tulejkami o średnicy od 3,9 mm do 5,1 mm, w tym m.in. B&O Beoplay E8/E8 2.0/E8 3.0, Jabra Elite 65t/75t, Klipsch T5, Noble Falcon/Falcon 2, Samsung Galaxy Buds/Buds Plus, Sennheiser Momentum czy Sony WF-1000MX3 i WF-1000MX4.

  Grafenowa technologia

  EPro Horn-Shaped Tips TW00 wykonane są z jednolitego, miękkiego tworzywa, które jest opatentowanym rozwiązaniem firmy. Tipsy mają dodatkowo ergonomiczny kształt, dzięki czemu ich płaszcz łatwo dopasowuje się do kanału i można nosić je komfortowo nawet przez kilka godzin.

  W tworzywie wykorzystany został dodatkowo grafen, który wyraźnie poprawia wytrzymałość i żywotność materiału. Tipsy EPro są zaskakująco rozciągliwe, ale nie są podatne na rozerwanie.

  Nakładki o świetnym brzmieniu

  Tipsy EPro Horn-Shaped Tips TW00 wyróżniają się kształtem tulejki, który przypomina trąbkę - otwór wylotowy jest większy niż wlotowy. Dzięki temu dźwięk wydobywający się ze słuchawek rezonuje w podobny sposób do powietrza wewnątrz instrumentu dętego, dzięki czemu gwarantują dobrą barwę instrumentów i lepszą prezentację wokali.

  EPro Horn-Shaped Tips poprawiają przetwarzanie niskich tonów, a ponadto nie "wycinają" wysokich tonów jak wiele tipsów silikonowych i piankowych. TW00 to transparentny dźwięk, dzięki czemu są one uniwersalną opcją, która sprawdzi się w przypadku wielu różnych słuchawek dokanałowych.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: nakładki silikonowe
  Rozmiar obsługiwanej tulejki (mm): 3,9-5,1
  Rozmiar: LL
  Nazwa modelu: TW00