Nakładki silikonowe EPro EP01 [rozmiar L - 2 pary]

Producent: EPro Audio
 • 59,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Dodaj recenzję:
 • EPro Horn-Shaped Tips to nakładki silikonowe do słuchawek dokanałowych firmy EPro, które wyróżniają się unikatowym kształtem i wykorzystaniem grafenu do ich produkcji.

  EPro EP01 to specjalna wersja popularnych nakładek EP00. Została ona przygotowana dla słuchawek dokanałowych o grubszych tulejkach o średnicy od 4,9 mm do 7 mm (ma nieco większy otwór wylotowy).

  Grafenowa technologia

  EPro Horn-Shaped Tips EP01 wykonane są z jednolitego, miękkiego tworzywa, które jest opatentowanym rozwiązaniem firmy. Tipsy mają dodatkowo ergonomiczny kształt, dzięki czemu ich płaszcz łatwo dopasowuje się do kanału i można nosić je komfortowo nawet przez kilka godzin.

  W tworzywie wykorzystany został dodatkowo grafen, który wyraźnie poprawia wytrzymałość i żywotność materiału. Tipsy EPro są zaskakująco rozciągliwe, ale nie są podatne na rozerwanie.

  Świetne brzmienie

  Tipsy EPro Horn-Shaped Tips EP01 wyróżniają się kształtem tulejki, który przypomina trąbkę - otwór wylotowy jest większy niż wlotowy. Dzięki temu dźwięk wydobywający się ze słuchawek rezonuje w podobny sposób do powietrza wewnątrz instrumentu dętego, dzięki czemu gwarantują dobrą barwę instrumentów i lepszą prezentację wokali.

  EPro Horn-Shaped Tips poprawiają brzmienie niskich tonów, a ponadto nie "wycinają" wysokich tonów jak wiele tipsów silikonowych i piankowych. EP01 to transparentny dźwięk, dzięki czemu są one uniwersalną opcją, która sprawdzi się w przypadku wielu różnych słuchawek dokanałowych.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: nakładki silikonowe
  Rozmiar obsługiwanej tulejki (mm): 4,9-7
  Rozmiar: L
  Nazwa modelu: EP01