Nakładki silikonowe EPro AP00 [rozmiar L - 2 pary]

Producent: EPro Audio
 • 69,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Dodaj recenzję:
 • EPro Horn-Shaped Tips to nakładki silikonowe do słuchawek dokanałowych firmy EPro, które wyróżniają się unikatowym kształtem i wykorzystaniem grafenu do ich produkcji.

  EPro AP00 to specjalna wersja popularnych nakładek firmy, która dedykowana jest słuchawkom Apple AirPods Pro. Model ten charakteryzuje się podstawką, która umożliwia łatwy montaż, oraz perfekcyjnie opracowanym kształtem, dzięki czemu bezproblemowo mieszczą się w etui ładującym.

  Grafenowa technologia

  EPro Horn-Shaped Tips AP00 wykonane są z jednolitego, miękkiego tworzywa, które jest opatentowanym rozwiązaniem firmy. Tipsy mają dodatkowo ergonomiczny kształt, dzięki czemu ich płaszcz łatwo dopasowuje się do kanału i można nosić je komfortowo nawet przez kilka godzin.

  W tworzywie wykorzystany został dodatkowo grafen, który wyraźnie poprawia wytrzymałość i żywotność materiału. Tipsy EPro są zaskakująco rozciągliwe, ale nie są podatne na rozerwanie.

  Nakładki o świetnym brzmieniu

  Tipsy EPro Horn-Shaped Tips AP00 wyróżniają się kształtem tulejki, który przypomina trąbkę - otwór wylotowy jest większy niż wlotowy. Dzięki temu dźwięk wydobywający się ze słuchawek rezonuje w podobny sposób do powietrza wewnątrz instrumentu dętego, dzięki czemu gwarantują dobrą barwę instrumentów i lepszą prezentację wokali.

  EPro Horn-Shaped Tips poprawiają przetwarzanie niskich tonów, a ponadto nie "wycinają" wysokich tonów jak wiele tipsów silikonowych i piankowych. AP00 to transparentny dźwięk, dzięki czemu są one uniwersalną opcją, która sprawdzi się w przypadku wielu różnych słuchawek dokanałowych.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: nakładki silikonowe
  Rozmiar: L
  Kompatybilność: Apple AirPods Pro
  Nazwa modelu: AP00