Monster Blaster Ravebox / głośnik bezprzewodowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monster
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 2 199,00 zł / szt.
  • Oblicz

Horn | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

Monster Blaster Ravebox, czyli nowoczesny i odporny na zachlapania Boom Box, który pozwoli nam jeszcze bardziej cieszyć się z każdego rodzaju muzyki. Cechuje się on piękną obudową, a zarazem potężnym dźwiękiem, który jest pozbawiony wszelkich szumów i niedoskonałości.

Wersja z dopiskiem Ravebox jest edycją limitowaną posiadającą wbudowane oświetlenie dyskotekowe.

 

Łączność bezprzewodowa

Dodatkowo posiada wbudowany bluetooth, więc umożliwia nam podłączenie do niego takich urządzeń, jak telefon, tablet, smartfon czy komputer. Wszystko odbywa się bezprzewodowo, co staje się dla nas jeszcze bardziej komfortowe. Będziemy zadowoleni z jego użytkowania zarówno na otwartym terenie, jak i w zamkniętym pomieszczeniu, co wynika z zastosowania w nim kilku trybów dźwięku. Staje się jeszcze bardziej funkcjonalny poprzez wbudowane złącze usb, które pozwala nam podłączyć do niego urządzenia przenośne.

 

Monster Blaster Ravebox - boombox

 

Mocny dźwięk

Wyjątkowe właściwości posiadają pełno zakresowe głośniki V-Sound, jak i dodatkowy subwoofer. Dużo zabawy oferuje nam dzięki wejściu do mikrofonu, co pozwala go podłączyć, jak i urządzić karaoke z naszymi przyjaciółmi i znajomymi. Monster Blaster Ravebox posiada jeszcze wbudowany akumulator, dzięki któremu używamy go nawet do 8 godzin, bez podłączenia do ładowania oraz wbudowane oświetlenie dyskotekowe.

 

Dane techniczne:

Łączność: bluetooth
Odpornośc na zachlapania: tak
Ładowanie urządzeń: tak - USB
Zasilanie: wbudowany akumulator 5200mAh
Czas pracy: do 8 godzin
Czas ładowania: 1,5 godziny

 

Zobacz film: