Mikrofon pojemnościowy Beyerdynamic FOX

Producent: Beyerdynamic
 • 699,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Gdziekolwiek tworzona jest muzyka, idą w parze Beyerdynamic, mikrofony i muzycy. Na największych i najmniejszych scenach oraz w studiach na całym świecie. Mikrofon studyjny USB FOX uchwyci muzykę w dowolnym miejscu i o każdej porze. W domowych studiach i podczas podróży piosenkarze/autorzy piosenek, wokaliści, muzycy, podcasterzy, gracze i youtuberzy wykonują swoje nagrania bez potrzeby rozpraszania uwagi problemami technicznymi.

  Pochwyć każdy dźwięk

  Dzięki eleganckiemu stylowi i znakomitemu projektowi FOX pasuje do każdego domowego studia lub otoczenia poza domem. Nie stracisz żadnej melodii, ponieważ twoje studio jest zawsze z tobą. Nagrywaj utwory, podcasty i wiele więcej za pomocą odpowiedniego oprogramowania.

  Zachwyć publiczność

  Obsługiwane częstotliwości 24-bit i 96-kHz zapewniają wysoką rozdzielczość dźwięku, jak w profesjonalnych studiach nagraniowych. Doskonałe cyfrowe przetwarzanie sygnału zapewnia naturalny dźwięk. Niezależnie czym się zajmujesz, twoi fani docenią jakość dźwięku, jaką gwarantuje FOX.

  Odzyskaj wolność

  Ciesz się artystyczną swobodą, korzystając z prostego podłączenia plug & play USB. Adapter dołączony do FOX gwarantuje prosty i szybki montaż na stojaku.

  Masz kontrolę

  Podczas nagrywania pomiń niepożądane dźwięki poprzez wyciszenie mikrofonu za pomocą przycisku "mute". Ponadto możesz perfekcyjnie nagrać ciche instrumenty dzięki przełącznikowi wzmocnienia.

  Dane techniczne:

  Typ mikrofonu: wielkomembranowy
  Komunikacja: przewodowy
  Rodzaj: pojemnościowy
  Charakterystyka kierunkowa: kardioidalna
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Zasilanie: USB
  Połączenie: USB
  W zestawie: kabel USB, osłona przeciwwietrzna, podstawka
  Model: FOX