Mikrofon konferencyjny Beyerdynamic PHONUM

Producent: Beyerdynamic
 • 1 199,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Niezależnie od tego, czy też poruszasz się po pokoju, czy rozmawiasz sam, a nawet przeprowadzasz spotkania z kilkoma osobami - na konferencji poprzez Skype'a. PHONUM idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju dyskusji, spotkań i prezentacji. A wszystko to dzięki wysoko rozwiniętej i precyzyjnej technologii mikrofonu oraz inteligentnemu głośnikowi. Odległość nie stanowi już problemu.

  Trzy tryby śledzenia głosu

  Komunikacja nie jest statyczna, a często zmienna i dynamiczna. Dlatego opracowaliśmy i zintegrowaliśmy technologię GECKO, która w pełni koncentruje się na rodzaju komunikacji. Funkcja GECKO obsługuje określone wymagania przestrzenne.

  Tryb GECKO FIX - niezbędny w przypadku prezentacji "jednoosobowej". To dlatego, że nagranie głosowe skupia się właśnie na jednej, stałej lokalizacji. Zaletą tego jest to, że hałasy lub to, co mówią wszystkie inne osoby w pomieszczeniu, nie są rejestrowane przez mikrofon. Wszyscy słuchacze mogą więc spokojnie śledzić prezentację.

  Tryb GECKO FOLLOW MODE - w trybie tym, mikrofony dynamicznie "podążają" za głosem osoby poruszającą się po pomieszczeniu. Niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie.

  Tryb GECKO 360° - do spotkań, prezentacji, rozmów, telekonferencji itp. gdzie rozmówcy zajmują miejsca przy stole. W trybie tym rejestrowane są wszystkie głosy uczestników spotkania.

  Głośnik 360°

  Na początku, może się wydawać, że głośnik jest umiejscowiony gdzieś nad głową. Mikrofony są umieszczone pod kratką. Głośnik nie jest widoczny, ponieważ jest skierowany w dół - i nie bez powodu. Pozwala na rozesłanie dźwięku w skali 360° - w całym pomieszczeniu. PHONUM dostosowuje się w pełni do ludzi w sali konferencyjnej, w zależności od tego, gdzie siedzą lub poruszają się w danym momencie. Odbiór dźwięku za pomocą PHONUM jest więc po prostu "PHONUMentalny".

  Pasuje do Twojego stylu komunikacji

  Spotkania mogą być przeprowadzane szybko i łatwo jako połączenia audio i połączenia wideo za pośrednictwem smartfona lub aplikacji na PC. Oprócz Bluetooth PHONUM ma również port USB do transmisji danych i ładowania baterii.

  Dane techniczne:

  Typ mikrofonu: małomembranowy
  Komunikacja: bezprzewodowy, przewodowy
  Rodzaj: dynamiczny
  Charakterystyka kierunkowa: dookólna (kołowa), kardioidalna, shotgun
  Zasilanie: akumulator, USB
  Połączenie: Bluetooth, USB
  W zestawie: kabel USB, twarde etui
  Waga (g): 450
  Szerokość produktu (cm): 13,6
  Wysokość produktu (cm): 6,3
  Głębokość produktu (cm): 13,6
  Model: PHONUM