Miętowe całkowicie bezprzewodowe słuchawki Skullcandy Indy True Wireless

Producent: Skullcandy
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
 • Dodaj recenzję:
 • Skullcandy Indy True Wireless to trochę inne podejście do całkowicie bezprzewodowych słuchawek tego producenta. Wydłużona konstrukcja, pozwoliła w słuchawkach umieścić sterowanie dotykowe. Wyjątkowo proste ruchy palcem pozwalają na pełne sterowanie słuchawkami bez konieczności wciskania przycisków i dociskania słuchawki w uchu.

  Totalna lekkość słuchawek - tylko 10,5 g - zapewnia pełny komfort podczas odsłuchu. Słuchawki otrzymały certyfikat IP55, który oznacza odporność na wodę, pot i pyły. Dzięki niestandardowej formie słuchawki pewnie trzymają się w uchu zapewniając wysoki standard odtwarzanej muzyki.

  Ciepłe i dynamiczne brzmienie to znane ze słuchawek Skullcandy cechy. Dzięki nim dźwięk jest bardzo przyjemny i nie męczy przy długim odsłuchu. Komunikacja ze słuchawkami odbywa się w standardzie Bluetooth 5.0 co pozwala zarówno oszczędzić baterię, jak i poprawić jakość dźwięku.

  Słuchawki posiadają wbudowany mikrofon, dzięki któremu możemy prowadzić rozmowy. Czas pracy wynosi ok. 16 godzin łącznie z doładowaniami w etui. Słuchawki wyposażone są w tryb Rapid Charge, który po 10 min ładowania daje nam 1 godzinę i 20 minut odtwarzania.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
  Połączenie: Bluetooth 5.0
  Czas pracy: do 16h łącznie z doładowaniami
  Pasmo przenoszenia:
  20 Hz – 20 kHz
  Przetwornik: 6 mm
  Skuteczność: 95 ± 3dB
  Waga: 10,5 g słuchawki, 59,5 g etui

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Skullcandy