Topping

Topping

Topping to perfekcja dźwięku. Nadajemy marce Topping większą wartość, która oznacza rozwój, ekspansję, cenę i jakość. Topping zawsze pozostaje wierny naszym pierwotnym aspiracjom, trzymając się tej koncepcji w dążeniu do celu i eksploracji w świecie Hi-Fi.

Topping wyznaczył ścieżkę badań i rozwoju opartą na równoległym doświadczeniu słuchowym i parametrach, stawiając badania i rozwój na pierwszym miejscu. Stworzyliśmy dział badań i rozwoju składający się z doświadczonych inżynierów, audiofilów i zainwestowaliśmy dużą ilość środków w zakup profesjonalnych instrumentów audio, aby zapewnić idealne warunki środowiska.

W 2016 i 2019 roku zakupiliśmy profesjonalne testery audio APx555 i APx555B od Audio Precision, które są obecnie najlepszymi testerami audio w branży, do badań i rozwoju oraz testów w produkcji masowej. Każdy produkt przechodzi etap regulacji brzmienia po osiągnięciu doskonałych parametrów i wydajności podczas procesu badawczo-rozwojowego, a następnie ponownie sprawdzamy, czy parametry są nadal, takie jak założyliśmy.