Głośnik bluetooth Pure StreamR Splash [kolor biały]

Producent: Pure
 • 699,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Pure StreamR Splash to wyjątkowo kompaktowy głośnik Bluetooth wyposażony w tuner FM, DAB/DAB+. Głośnik ten obsługuje również asystenta głosowego Amazon Alexa.

  Kompaktowe rozwiązanie

  Głośnik Bluetooth Pure StreamR Splash to wyjątkowo zgrabny głośnik Bluetooth, który zabierzesz ze sobą w dowolne miejsce. Pomimo swojego gabarytu oferuje bardzo przyjemne brzmienie, które napędza 10W wzmacniacz. Głośnik posiada również wbudowany akumulator, który pozwala na 20 godzin nieprzerwanej pracy.

  Tunery

  W głośniku dostępny jest zarówno analogowy tuner FM jak i cyfrowy tuner DAB/DAB+, dzięki któremu odbiór Twoich ulubionych stacji nie stanowi najmniejszego problemu, a jego jakość w trybie cyfrowym będzie znacznie lepsza.

  Pełna kontrola

  Na froncie urządzenia znajdziesz wbudowany wyświetlacz, który pokaże Ci aktualnie odtwarzane źródło i informacje w nim zawarte. Poza wymienionymi wyżej źródłami, możesz również skorzystać z wejścia AUX, które dostępne jest w głośniku.

  Ciekawe rozwiązania

  Głośnik współpracuje w pełni z asystentem głosowym Amazon Alexa. Dzięki niemu możesz w łatwy sposób wydawać polecenia i korzystać z jego dobrodziejstw. Urządzenie spełnia standard IP67. Nie straszna mu deszcz, woda czy brud. Możesz zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie.

  Dane techniczne:

  Rodzaj głośnika: przenośny
  Moc (W): 10
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: Bluetooth, Wi-Fi
  Wersja Bluetooth: 4.2
  Funkcje dodatkowe: Alexa, AUX, tuner DAB/DAB+, tuner FM
  Zasilanie: akumulatorowe
  Czas pracy (h): 20
  Standard odporności: IP67
  Waga (g): 825
  W zestawie: przewód USB do ładowania
  Model: StreamR Splash