Słuchawki przewodowe Pioneer DJ HDJ-X7 [kolor czarny]

Producent: Pioneer DJ
 • 939,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki przewodowe Pioneer DJ HDJ-X7 to wyjątkowe słuchawki wokółuszne o dynamicznym, klarownym dźwięku i bardzo wytrzymałej konstrukcji.

  Dynamiczne brzmienie

  Słuchawki HDJ-X7 dysponują 50mm przetwornikiem, który zapewnia nie tylko bardzo szeroki zakres przetwarzanych częstotliwości, ale także wyjątkową dynamikę pożądaną podczas DJ'skich występów. Wydajność słuchawek stoi na najwyższym poziomie, stąd też sprawdzą się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

  Solidna konstrukcja

  Na podstawie wcześniejszych doświadczeń, a także przy współpracy z DJ'ami z całego świata przygotowano wyjątkowo solidną konstrukcję. Mechanizm obrotowy w słuchawkach Pioneer DJ HDJ-X7 pozwala na ułożenie słuchawek w dowolny, komfortowy sposób przez każdego niezależnie od tego jaki typ odsłuchu jest dla niego najwygodniejszy. Jako potwierdzenie wyjątkowej wytrzymałości może służyć certyfikat amerykańskiej armii MIL-STD-810G, który uzyskały bez najmniejszego uszczerbku.

  Komfort

  Wygodny pałąk, który z łatwością dopasujesz do swojej głowy zapewni Ci komfort nawet podczas najdłuższych sesji. Słuchawki pomimo swojej solidności, są lekkie i wygodne, nie powodując uczucia zmęczenia. Komfortowe nausznice wykonane z przyjemnego materiału zapewnią Twoim uszom oddech oraz kompletny brak dyskomfortu.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 5-30000
  Przetwornik (mm): 50
  Efektywność (dB): 102
  Impedancja (Ω): 36
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 312
  Załączone wyposażenie: Dodatkowy prosty przewód (1,8m), etui, przejściówka na duży jack
  Długość przewodu (m): 1,2
  Nazwa modelu: HDJ-X7