Słuchawki przewodowe Pioneer DJ HDJ-X5 [kolor czarny]

Producent: Pioneer DJ
 • 469,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki przewodowe Pioneer DJ HDJ-X5 to wygodne i wyjątkowo solidne słuchawki dla DJ'ów, ale także normalnych użytkowników, którzy pragną odrobinę więcej energii w dźwięku swoich ulubionych utworów.

  Wygoda użytkowania

  Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki podczas miksowania, możesz komfortowo używać słuchawek HDJ-X5 w dowolny sposób. Dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzono przy współpracy DJ'ów z całego świata. Są one na tyle wytrzymałe, że pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G co gwarantuje im niesamowitą solidność.

  Solidne brzmienie

  Słuchawki HDJ-X5 wyposażono w nowy, 40-mm przetwornik. Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz cieszyć się czystym, wolnym od zniekształceń odsłuchem. Dźwięk jest dynamiczny i pełny energii, jednocześnie zapewniając odpowiedni poziom głośności. Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje doskonałą separację lewego i prawego kanału, poprawiając jakość dźwięku. Komora bass reflex w górnej części obudowy gwarantuje głęboki bas.

  Projektowanie

  Przy projektowaniu produktów Pioneer DJ tworzymy mnóstwo prototypów, które dajemy pod ocenę profesjonalnym DJ'om. Na podstawie ich opinii wiemy, że słuchawki HDJ-X5 są komfortowe, niezależnie od stylu ich noszenia, a także idealnie sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach odsłuchowych.

  Aby zapewnić najlepsze dopasowanie, słuchawki HDJ-X5 posiadają elastyczny, wytrzymały pałąk. Przed rozpoczęciem produkcji został on poddany testom, podczas których był otwierany i zamykany 20000 razy.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 5-30000
  Przetwornik (mm): 40
  Efektywność (dB): 102
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 269
  Załączone wyposażenie: etui, przejściówka na duży jack
  Długość przewodu (m): 1,2
  Nazwa modelu: HDJ-X5