Słuchawki przewodowe Pioneer DJ HDJ-CUE1 [kolor czarny]

Producent: Pioneer DJ
 • 329,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Pioneer DJ HDJ-CUE1 to proste słuchawki przewodowe o konstrukcji nausznej, czerpiące to co najlepsze z linii produktów dla DJ'ów HDJ. Słuchawki możesz dopasować do siebie za pomocą dodatkowych akcesoriów w różnych kolorach, które możesz dodatkowo zakupić.

  Solidna konstrukcja

  Jak przystało na produkt linii HDJ także nowe słuchawki Pioneer DJ HDJ-CUE1 wykonano tak, aby były możliwie najbardziej solidne, ale jednocześnie nie kosztowały tak dużo. Dzięki temu idealnie sprawdzą się dla początkujących DJ'ów lub producentów muzycznych. Możesz je również wykorzystać jako zwykłe codzienne słuchawki. Lekka konstrukcja pozwoli Ci komfortowo zabrać je ze sobą w każde miejsce.

  Przetwornik

  Słuchawki zbudowano w oparciu o 40mm przetworniki, które zapewniają solidny bas, a także odpowiedni poziom detali. Wyjątkowe pasmo przenoszenia pozwoli Ci usłyszeć mnóstwo szczegółów, nie tracąc jednocześnie dynamiki. Pomaga to w precyzyjnym miksowaniu lub przygotowaniu utworów.

  Wygląd

  Słuchawki Pioneer DJ HDJ-CUE1 możesz dopasować do swoich upodobań za pomocą dodatkowych pakietów akcesoriów HC-CP08 w kilku różnych kolorach, które możesz dodatkowo zakupić. W standardowym zestawie otrzymujesz słuchawki i akcesoria w kolorze czarnym.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: nauszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 5-30000
  Przetwornik (mm): 40
  Efektywność (dB): 104
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 215
  Długość przewodu (m): 1,2
  Nazwa modelu: HDJ-CUE1