Czerwone słuchawki bezprzewodowe dla dj'ów Pioneer DJ HDJ-X5BT

Producent: Pioneer DJ
 • 549,00 zł / szt. 599,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Pioneer HDJ-X5BT to nowość w ofercie słuchawek dla dj'a tej marki. Po zakończeniu miksowania, gdzie skorzystasz z połączenia przewodowego możesz zabrać je ze sobą w każde miejsce i cieszyć się muzyką bez kabli wykorzystując połączenie bezprzewodowe. Wbudowany wzmacniacz zapewni wysoki poziom dźwięku i solidną jakość niezależnie od wbudowanego w telefon wzmacniacza - bezprzewodowy tryb dźwięku wsparto dodatkowo kodekiem Qualcomm apt-X w wersji Low Latency.

   

  Energia w dźwięku

  Czysty, mocny dźwięk o solidnej podstawie basowej zapewni Ci niesamowite wrażenia podczas odsłuchu. Dźwięk znany z dj’skich rozwiązań marki Pioneer zapewni Ci totalną rozrywkę i długie godziny spędzone z muzyką o niesamowitej dynamice.

   

  Solidne wykonanie

  Ok. 20 godzin pracy oraz tylko 3h ładowania zapewnią Ci nieprzerwany odsłuch przez długi czas. Nie zapomniano też o wbudowanym mikrofonie, który pozwoli Ci dodatkowo prowadzić rozmowy. Zapewniono również wysokiej klasy wykonanie i solidne materiały, z których znane są rozwiązania miarki Pioneer DJ. Dzięki temu Twoje słuchawki wytrzymają praktycznie wszystko co zostało poparte wojskowym certyfikatem MIL, a dodatkowo Twoje uszy nie będą czuły się zmęczone nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Przetworniki: 40 mm
  Czas działania:
  ok. 20 godzin
  Czas ładowania:
  ok. 3 godzin
  Pasmo przenoszenia:
  5 Hz – 30,000 Hz
  Standard Bluetooth:
  4.2
  Kodeki:
  SBC / AAC / Qualcomm® aptX™ / Qualcomm® aptX™ Low Latency
  Impedancja:
  32 Ω
  Skuteczność:
  104 dB

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 12 miesięcy
  Dostawca: DSV sp. z o.o., polski autoryzowany dystrybutor marki Pioneer DJ