Jimmy

Jimmy

JIMMY to marka należąca do KingClean Electric Ltd. Nazwa KingClean pochodzi od wyrażenia "King of Clean". KingClean jest poświęcony tworzeniu produktów czyszczących i gospodarstwa domowego, które pozwalają swoim klientom wieść bardziej przyjazne dla środowiska życie.

KingClean został założony w 1994 roku i od tego czasu jest liderem w branży ekologicznego czyszczenia. W ciągu ostatnich 15 lat KingClean został uznany za jednego z największych na świecie producentów odkurzaczy - wyprodukowaliśmy ich ponad 10 milionów i 4 miliony ekologicznych/kuchennych urządzeń w ciągu roku. Do tego dochodzi fakt, że sprzedajemy i działamy w ponad 100 krajach i regionach.

W KingClean przestrzegamy filozofii biznesowej "Tworzenie wartości dla klientów" i robimy to poprzez ciągłe wymyślanie nowych innowacji technologicznych. KingClean ma ponad 700 inżynierów o specjalnościach od projektowania przemysłowego, mechanicznego, elektrycznego, rozwoju oprogramowania i wielu innych. KingClean opracowuje około 100 nowych produktów i zgłasza 200 patentów każdego roku. Obecnie posiadamy ponad 1300 patentów, z czego 20 to innowacje high-tech, które stale zapewniają nam rozwój.

Naszym celem jest dalsze tworzenie wysokiej jakości produktów efektywnych kosztowo i ciągłe poszukiwanie nowych możliwości biznesowych z profesjonalistami na całym świecie.