Lekkie sportowe słuchawki dokanałowe bezprzewodowe JBL Under Armour React

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 639,00 zł / szt.
  • Oblicz

Firma JBL po raz kolejny pokazuje, że współpraca z cenioną sportową marką Under Armour wychodzi im tylko na dobre. JBL Under Armour React uzupełnia serię słuchawek, którą przygotowano z myślą o wszystkich, którzy uprawiają nawet najbardziej ekstremalny sport.

 

Wytrzymałość i bezpieczeństwo

Materiały, które zastosowano przy produkcji tego modelu dobrano wspólnie z marką UA tak, aby wytrzymały w każdych warunkach, a przy tym były wygodne i zapewniały odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Technologia UA Storm gwarantuje pełną odporność na pot i wodę w standardzie IPX7.

 

Zaawansowane technologie

Również firma JBL nie próżnowała i dodała od siebie 2 interesujące rozwiązania technologiczne – TalkThru i Ambient Aware, które zapewniają Ci pełny kontakt z otoczeniem. Pierwsza z nich pozwala na obniżenie poziomu głośności słuchawek po wykryciu mowy, kiedy chcesz porozmawiać z osobami przebywającymi w Twoim otoczeniu bez zdejmowania słuchawek. Druga zapewnia stały kontakt z otoczeniem zapewniając bezpieczeństwo podczas przebywania na zewnątrz.

Za dźwięk odpowiadają 5,8 mm przetworniki firmowane klasycznym brzmieniem marki JBL. Dodatkowo na przewodzie znajdziemy trzy przyciskowy pilot pozwalający w pełni sterować naszymi słuchawkami podczas odsłuchu, klips, który pozwala wygodnie przyczepić słuchawki do ubrania oraz solidny materiałowy oplot, który zabezpiecza go przed uszkodzeniem.

W aluminiowych, wytrzymałych obudowach wbudowano magnesy, które po zakończonym odsłuchu pozwolą nam połączyć słuchawki ze sobą, a dzięki temu słuchawki zawsze pozostaną zawieszone na naszej szyi. W zestawie ze słuchawkami otrzymamy 3 komplety wkładek oraz wygodne, silikonowe etui ochronne. Wbudowane baterie pozwolą na ok. 9 godzin pracy w zależności od poziomu głośności, z którym słuchawki będą pracować.

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
Przetworniki: 5,8 mm
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz
Czułość:
102 dBSPL@1kHz/1mW
Maksymalny SPL:
96 dB
Czas pracy:
do 9 h
Czas ładowania:
2 h
Standard Bluetooth:
4.2
Profile Bluetooth:
HFP v1.7, A2DP v1.3, AVRCP v1.
Waga:
16,5 g

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Suport sp. z o.o., polski autoryzowany dystrybutor marki JBL