Odkurzacz pionowy Deerma VC01 Max

Producent: Deerma
 • 499,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Dokładne sprzątanie bez większego wysiłku? Z Deerma to możliwe! Ulepszony odkurzacz z funkcją mopowania VC01 Max umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Czas pracy do 45 minut oraz siła ssania do 12 000 Pa pozwalają idealnie posprzątać cały dom. Udoskonalony, bez szczotkowy silnik zapewnia niezrównaną wydajność, a dzięki lekkiej wadze i bezprzewodowej konstrukcji produktu z łatwością użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz. Z VC01 Max zadbasz też o zdrowie - do zbiornika na wodę możesz dodać odrobinę preparatu do dezynfekcji i w ten sposób pozbyć się bakterii! Doskonale przemyślana konstrukcja oraz funkcjonalność odkurzacza zostały docenione nagrodą Red Dot Award.

  Odkurzanie i mycie podłóg w tym samym czasie - z Deerma oszczędzisz czas

  VC01 Max pozwala nie tylko odkurzać i myć podłogi, ale też wykonywać obie te czynności jednocześnie! To znakomita oszczędność czasu i energii. Zapomnij o uciążliwym odkurzaniu i następującym tuż po nim spacerze z mopem. Z Deerma bez najmniejszego nawet problemu zachowasz podłogi w swoim domu w doskonałym stanie.

  Twój niezastąpiony sojusznik w walce z brudem

  Nowy, bez szczotkowy silnik odkurzacza zapewnia moc o 60% większą w porównaniu z poprzednim modelem oraz o 40% większą siłę ssania, która wynosi 12000 Pa. Za bezkonkurencyjną wydajność urządzenia odpowiada też jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to sprawia, że VC01max błyskawicznie radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami. Eliminuje nawet brud ukryty w dywanach i szczelinach.

  Dokładnie umyje podłogi w Twoim domu

  Już wkrótce Twoje kafelki czy panele mogą lśnić czystością. Zbiornik na wodę ma pojemność, aż 200 ml - VC01 Max nadaje się zatem zarówno do małych, jak i dużych mieszkań. Możesz też wlać do niego trochę płynu do dezynfekcji, aby podczas mycia wyeliminować znajdujące się na podłodze zarazki. Mop został wykonany z doskonałej jakości włókna, które świetnie wchłania wodę i zapewnia równomierne czyszczenie, minimalizując jednocześnie ryzyko powstawania zacieków.

  Szczotka, jakiej potrzebujesz

  Podłoga pod meblami również może być wolna od kurzu i plam. Szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, aby dało się wygodnie wyczyścić każdy kąt. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwoli na wyczyszczenie różnego rodzaju powierzchni pod szafą, między nogami krzeseł lub w rogach pomieszczeń.

  Zadbaj o porządek w każdym zakamarku

  W zestawie znajdziesz także dodatkową szczotkę szczelinową 2w1, za pomocą której odkurzysz między innymi wąskie miejsca takie jak wgłębienia w kanapach, czy też nierówne powierzchnie, na przykład klawiaturę laptopa. To, w połączeniu z możliwością stosowania VC01 Max w roli niewielkiego odkurzacza ręcznego i jego bezprzewodową konstrukcją, pozwala Ci dokładnie posprzątać każdy zakamarek. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody, więc bez problemu zadbasz o porządek na piętrze, w garażu czy w samochodzie.

  Sprzątaj bez niechcianych przerw

  Odkurzacz został wyposażony w nowy, lepszy akumulator o pojemności 2500 mAh. Za jego optymalne działanie odpowiada inteligentny system zarządzania BMS. Wszystko to przekłada się na czas pracy urządzenia sięgający, aż 45 minut! VC01 Max jest ładowany przez port USB-C, więc możesz podłączyć go do źródła zasilania niemal wszędzie. Naładujesz go za pomocą dowolnej ładowarki, powerbanku, a nawet komputera! Na pełne naładowanie potrzebne będą 4 godziny.

  W trosce o Twoje zdrowie

  Odetchnij czystym powietrzem w swoim domu. 3-stopniowa filtracja VC01 Max umożliwia niesamowicie efektywną eliminację zanieczyszczeń. Składany filtr H11 skutecznie zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za ich blokowanie odpowiada też specjalna, stalowa siatka. Cykloniczna filtracja doskonale radzi sobie natomiast z włosami i różnego rodzaju śmieciami. Odpady trafiają do odkręcanego zbiornika, którego opróżnianie jest niezwykle szybkie i proste. Zarówno pojemnik, jak i stalową siatkę filtra można myć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność i unikając konieczności ich częstej wymiany. To rozwiązanie przyjazne nie tylko dla środowiska, ale też dla Twojego portfela!

  Odkurzaj bez zmęczenia

  Przekonaj się, że sprzątanie też może być przyjemne! VC01 Max zapewni Ci niezrównany komfort użytkowania. Główny moduł odkurzacza waży mniej niż 1 kg - z łatwością go podniesiesz, aby przenieść go do innego pomieszczenia lub odkurzyć sufit. Magnetyczny design zbiornika na wodę umożliwia jego prosty i szybki demontaż. Nie musisz nawet się schylać - wystarczy, że nadepniesz na specjalny przełącznik nożny. Możliwe jest również wygodne, pionowe przechowywanie odkurzacza - pomoże Ci w tym specjalny uchwyt ścienny. To doskonały sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu!

  Dane techniczne:

  Rodzaj odkurzacza: bezworkowy
  Rodzaj zbiornika na kurz: pojemnik
  Funkcje: inne
  Komunikacja: wskaźnik stanu akumulatora
  Praca na mokro: nie
  Odłączany odkurzacz ręczny: tak
  Moc (W): 100
  Moc ssania (kPa): 12
  Zasilanie: akumulatorowe
  Czas ładowania (min): 240
  Czas pracy bezprzewodowej (min): 45
  Pojemność zbiornika na kurz (l): 0,6
  Cechy dodatkowe: funkcja mopowania
  Załączone wyposażenie: 3 wymienne szczotki
  Wysokość produktu (cm): 120,8
  Szerokość produktu (cm): 21
  Głębokość produktu (cm): 18
  Waga produktu (kg): 1,6
  Model: VC01 Max
  Kolor dominujący: biały