Nawilżacz powietrza Deerma LD220

Producent: Deerma
 • Dostępność:
  Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Deerma LD220 to podłogowy nawilżacz powietrza najnowszej generacji, który poprawi jakość powietrza poprzez utrzymanie odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniu. Załączony pilot pozwoli na wygodną obsługę urządzenia, a dodając ulubiony olejek zapachowy, będziesz mógł cieszyć się pachnącym i odpowiednio nawilżonym powietrzem przez wiele godzin.

  Zdalna obsługa

  Nawilżacz został wyposażony w specjalny pilot, którym można kontrolować urządzenie. Cztery guziki dają możliwość korzystania ze wszystkich funkcji: włącz/wyłącz urządzenie, ustawienie czasowe czy funkcja pary. Dodatkowo urządzenie posiada płytę magnetyczną, do której można przyczepić pilot, by zawsze był łatwo dostępny.

  Długi i skuteczny czas pracy

  Dzięki dużej pojemności pojemnika na wodę, wynoszącej, aż 4 litry urządzenie może pracować wiele godzin, by odpowiednio nawilżyć pomieszczenie, a uzupełnienie wody jest dziecinnie proste.

  Nie tylko nawilżone powietrze

  Szeroki otwór wylotu o szerokości 52 mm pozwala wyrzucić parę na wysokość, aż 540 mm co przyśpiesza pracę urządzenia, a system rozbijania cząsteczek wody pozwala nawilżyć nie tylko powietrze, ale również skórę.

  Dwa funkcjonalne tryby

  Dwa systemy nawilżenia pozwalają na ręczne ustawienie poziomu wilgotności powietrza lub automatyczne, które dostosowuje tryb do aktualnego stanu powietrza w pomieszczeniu.

  System stałego nawilżania

  W zależności od potrzeby system stałego nawilżania ustawi wyrzut pary wodnej od 45% do 90%, aby uniknąć zbyt wysokiej lub niskiej wilgotności. Urządzenie może działać do 12 godzin w trybie automatycznym, a następnie samoistnie się wyłączy.

  Smukły design

  Nowoczesny wygląd nawilżacza przypominający stożek będzie pasował do każdego pomieszczenia. Można go postawić na podłodze, ale też na biurku czy komodzie.

  Cicha praca

  Nawilżacz LD220 jest wyjątkowo cichy. Wydawany dźwięk na poziomie 35 dB sprawia, że nawet w nocy urządzenie jest prawie niesłyszalne.

  Ulubiony zapach

  Urządzenie posiada specjalną przegrodę, do której można dodać ulubiony olejek zapachowy, który będzie wydzielał zapach podczas pracy nawilżacza.

  Dane techniczne:

  Typ: aromatyzer, nawilżacz ultradźwiękowy
  Funkcje urządzenia: higrometr, programator czasowy, zdalne sterowanie
  Komunikacja: dotykowy panel sterowania, wyświetlacz
  Tryby pracy: aromaterapia, zimna mgiełka
  Filtry: gąbkowy
  Poziom hałasu (dB): 35
  Moc (W): 25
  Pojemność zbiornika na wodę (l): 4
  Wysokość produktu (cm): 54
  Szerokość produktu (cm): 17
  Głębokość produktu (cm): 17
  Kolor dominujący: biały
  Model: LD220