Nawilżacz powietrza Deerma F325

Producent: Deerma
 • Dostępność:
  Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Nowoczesny nawilżacz powietrza Deerma F325 idealnie sprawdzi się w domu. Jego niewielkie rozmiary połączone z dużą mocą 25 W sprawiają, że bez problemu nawilży każde pomieszczenie.

  Nowoczesny design

  Urządzenie zostało wyprodukowane z najwyżej jakości materiałów dla uzyskania trwałości na lata, a jednocześnie nowoczesnego wyglądu. Przezroczysty zbiornik na wodę pozwala śledzić jej poziom. Do pojemnika można też dodać ulubione ozdoby, aby dopasować nawilżacz do swojego gustu.

  Nawilżanie przez cały dzień

  Zbiornik o pojemności 5 l wystarczy uzupełniać raz dziennie by bez przerwy nawilżać całe pomieszczenie przez cały dzień lub noc. Nawilżacz powiadomi o niskim poziomie wody, a kiedy jej zabraknie, samoistnie się wyłączy.

  Odpowiednie filtry

  Specjalistyczny filtr przeciw kurzowy zapobiega dostaniu się wszelkich zanieczyszczeń do zbiornika, dzięki czemu pozostaje czysty przez długi czas, a wytwarzana para nie ma nieprzyjemnego zapachu i daje uczucie odświeżenia.

  Cicha praca

  Budowa nawilżacza pozwoliła maksymalnie ograniczyć głośność pracy, dzięki czemu pracuje on na poziomie zaledwie 36 dB. Jego działanie jest prawie niesłyszalne nawet nocą.

  Delikatna mgła

  Wylot w kształcie parasola oraz ceramiczny atomizer pozwala na równomierny wyrzut pary. Skutecznie blokuje duże krople wody, a 8 szczelin równomiernie rozprowadza delikatną mgiełkę na zewnątrz, nie powodując plam wody.

  Łatwa obsługa

  Urządzenie obsługuje się poprzez jeden przycisk. Dostępne są dwa tryby pracy: pierwszy bieg, który delikatnie rozprowadza parę wodną oraz drugi bieg dla szybkiego nawilżenia z dużym wyrzutem mgły.

  Dane techniczne:

  Typ: nawilżacz ultradźwiękowy
  Funkcje urządzenia: automatyczne wyłączanie
  Komunikacja: lampka kontrolna
  Tryby pracy: zimna mgiełka
  Filtry: wstępny
  Poziom hałasu (dB): 40
  Moc (W): 25
  Wydajność (ml/h): 300
  Pojemność zbiornika na wodę (l): 5
  Wysokość produktu (cm): 28,5
  Szerokość produktu (cm): 22
  Głębokość produktu (cm): 22
  Kolor dominujący: biały
  Model: F325